Elektrik, generatör sorusu

abcdru

Üye
Merhaba öncelikle, Üniversite de hocamın verdiği bir soru var ve ben bunun cevabını net olarak veremedim. Kararsız kaldım aslında o yüzden size sorup doğru cevabı almak istedim.

Soru: Orta komput generatörlerin dış karakteristiği neden şönt generatörlere göre daha yüksek gerilimli noktalardan geçer?

Cevabını yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:)

Arayanlar,buluyor:mad:
Hocam arayıp araştırmadığım hakkın da bilginiz olmamasına rağmen bu tarz bir şey yazmanız hoş değil, cevap vermek istemeyebilir siniz anlarım ama neden böyle bir şey yazarsınız ki. Araştırdım bir cevaba da ulaştım ama çok net bir bilgim olmadığı için, kararsız kaldığım için buraya da yazmak istedim. Sahip olduğu bilgiyi paylaşan biri olur diye.

Hocam arayıp araştırmadığım hakkın da bilginiz olmamasına rağmen bu tarz bir şey yazmanız hoş değil, cevap vermek istemeyebilir siniz anlarım ama neden böyle bir şey yazarsınız ki. Araştırdım bir cevaba da ulaştım ama çok net bir bilgim olmadığı için, kararsız kaldığım için buraya da yazmak istedim. Sahip olduğu bilgiyi paylaşan biri olur diye.
güzel öğrenci, bizler birazcık nasıl derler... neyse. cevap arayan herkese, bilgi isteyen herkese yardım ederiz. ederiz etmesine de, senin gibi öğrenciler soruyu sormasını bilmiyor ve bizler haliyle kızıyoruz. şimdi gelelim senin olayına; yaptığın araştırmaları kaynak gösterip "benim anladığım bu, takıldığım anlayamadığım yer bu" diye sorunu sorsaydın cevabını alırdın. bilgiyi istemek için bile bilgi sahibi olman gerekiyor.

Merhaba öncelikle, Üniversite de hocamın verdiği bir soru var ve ben bunun cevabını net olarak veremedim. Kararsız kaldım aslında o yüzden size sorup doğru cevabı almak istedim.

Soru: Orta komput generatörlerin dış karakteristiği neden şönt generatörlere göre daha yüksek gerilimli noktalardan geçer?

Cevabını yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:)
Bu soru ile ilgili cevap yerine döküman istesen veyahut soruyu ne diye aratsam çıkar desen inan ki kimse tepki vermeden cevaplardı.

Bu soru ile ilgili cevap yerine döküman istesen veyahut soruyu ne diye aratsam çıkar desen inan ki kimse tepki vermeden cevaplardı.
Haklısınız soruyu sorma şeklim yanlış olmuş kusura bakmayın. En başta bu şekilde bir cevap alsaydım zaten düzeltirdim. Peki bildiğiniz bir döküman var mı komput generatörler hakkında detaylı bilgi alabileceğim.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri