Elektrik-Elektronik mühendisiyim- İzmir, Manisa ve çevresinde iş arıyorum.

demre

Üye
Öncelikle bizi bu hale getiren ülkeme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Binlerce mühendis arkadaşım benim gibi boşta. Bunun sonu nereye varacak. Ülkenin en zeki gençlerinin hali ne olacak. Gerçekten çok yazık.

Neyse ben Mayıs 2008'de askerden geldikten sonra Vestelde Ar-Ge mühendisi olarak çalışırken,Kriz dolayısıyla onlarca arkadaşım gibi işten ayrılmak zorunda kaldım. Elektronik sektöründe iş alanının oldukça dar olması nedeniyle çalışma hayatıma Elektrik alanında devam etmek istiyorum.

İzmir ve Manisa çevrelerinde elektrik proje,taahhüt,kontrol vs. işleri yapan veya otomasyon alanında faaliyet gösteren firmalarda hem kendimi yetiştirebileceğim hem de firmaya katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.. İstenildiği takdirde SMM alabilirim. Autocad ve S7-300 bilgim vardır.

Bu yazıyı okuyan meslektaşlarım iş imkanları sunamasalar bile ne yapabilirim,bu sıkıntılı günleri nasıl aşabilirim,kendi tecrübelerini aktarırlarsa çok sevinirim.

İlgilenenlere cv mi gönderebilirim.

Yönetici arkadaşım konuyu yanlış yere açmışım. İş arayanlar bölümüne taşıyabilirmisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri