Elektrikçilerin çocukları hep kızı mı oluyor?

bence alakası yokk ben yaklaşık 500 tane elektrikçi tanıyorum %75 inin erkek çocukları var:))

Galiba genellikle öyle oluyormuş benimde iki kızım var ama önemli olan sağlıklı ve hayırlı olmaları gerisi önemli değil. Hiç olmayanlarıda düşünmek lazim

Ben y.g veya o.g işileri yapmıyorum a.g işleri yapıyorum benimde bir kız çocuğum var :)
allah her isteyene hayırlısını nasip etsin..

benimde bi kızım oldu gsliba doğru

ellerinizden öper bugün kızım 1 haftalık oldu. cisiyeti farketmez Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.

arkadaşlar size bugün içinde öğrendiğim en taze bilgiyi verim 5 ay sonra bir oğlum olacak hayırlısı ile. Rabbim olmayanlarada versin:):):) bu gün öğrendim bu soruyada kapak olsun bu derim :):):)

Benimde 6 ay sonra oğlum olacak:D:D:D tabi sağlıklı sıhatli olması en hayırlısı..
işe ilk girdiğim günden beri x-ray kalınllık ölçme gama youğunluk ölçe ...gibi aletlerle uğraşıyorum :D şimdilik bir alakasının olmadığını söyleyebilirim :D

öncelikle tabi ki ALLAHÜ TEALA hayırlısını nasip etsin ama çevrem hep kız çocukla doldu korkuyorum :)

Yazıları en başından beri okuyorum. Yazıp yazmamakta kararsızdım.
Benim 4 çocuğum var. 1 numara erkek, 2 numara kız, 3.sü ikiz geldi, bir kız bir erkek.
En büyüğü 26 yaşında, ikizler 20 yaşında.
Gerçi pek yüksek gerilimle uğraşmadım ama elektrikçilerin hep kızı olur sözü bana pek inandırıcı gelmiyor.
Yüce Mevlam herkesin gönlüne göre versin.

Yazıları en başından beri okuyorum. Yazıp yazmamakta kararsızdım.
Benim 4 çocuğum var. 1 numara erkek, 2 numara kız, 3.sü ikiz geldi, bir kız bir erkek.
En büyüğü 26 yaşında, ikizler 20 yaşında.
Gerçi pek yüksek gerilimle uğraşmadım ama elektrikçilerin hep kızı olur sözü bana pek inandırıcı gelmiyor.
Yüce Mevlam herkesin gönlüne göre versin.

Yüce Mevlam herkesin gönlüne göre versin. n güzel demişsin üstadım.

Benim gözlemlerime dayanarak açmıştım konuyu:)

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri