Elektrikçilerin çocukları hep kızı mı oluyor?

yusufan

Üye
meslek lisesinden elektrik mezunu ve bu sektörde devam etmeye kararlı bir genç olarak siz büyüklerime soruyorum çoğunuz elektrik sektöründesiniz eğer şantiyede vs çalışan abiler varsa hepinize soruyorum genelde elektrikçilerin çocukları kız mı oluyor?

iki erkek çocuğu olan tanıdıklarımda var :D bilemiyorum belki siz rastlamadınız şimdiye kadar :D

meslek lisesinden elektrik mezunu ve bu sektörde devam etmeye kararlı bir genç olarak siz büyüklerime soruyorum çoğunuz elektrik sektöründesiniz eğer şantiyede vs çalışan abiler varsa hepinize soruyorum genelde elektrikçilerin çocukları kız mı oluyor?

benim çevremde genelde erkek benim çocuğumda erkek bence bu mesleklere dayalı bişey deyil yoksa senin tanıdığın tüm elektirikcileriiki kızmı

çok haklısın bu konuda 29 yaşında elk. Teknikeriyim 15 yıldır bu sektördeyim ikiz kızlarım var. Babam y.g - o.g. Işi yapardı emekli onun için geçerli sayılmaz.. Teşekkürler..

Evet bu şekilde ben de duymuştum; okulda hocam şöylemişti. Daha çok yüksek gerilim ve orta gerilimle ilgili çalışanlarda durum böyleymiş. Tabi erkek olanları da olmuyoe değil ama geneli kız oluyormuş.

Evet bu şekilde ben de duymuştum; okulda hocam şöylemişti. Daha çok yüksek gerilim ve orta gerilimle ilgili çalışanlarda durum böyleymiş. Tabi erkek olanları da olmuyoe değil ama geneli kız oluyormuş.

ilginç acaba bu konuda yapılmış bir bilimsel çalışma var mıdır :) Gerilimin üreme hücreleri üzerinde etkisi konusunda fen bilimlerinden arkadaşlarıma bir danışayım bakalım :)

hehehehe bunu bende düşündüm aslında

benimdemi kızım olacak dedim sonra sağlıklı olsunda demiştim
ama oğlum oldu şimdi düşünüyorum huyu bana çekerse vay halime

heheheheee

genelde yüksek gerilimle uğraşan elektrikçiler arasında yapılan bir araştırma sonucu bu kanıya varılmış...yüksek gerilimle uğraşanların kız cocukları erkeklere oranla daha fazla santrallerde bu oranı gördüm...

Genel'de kız çocukları oluyor.Mesleği elektrik olupta oğlu olanlar
masa başı işleri yapıyor herhalde.Büyüklerimizden bu konuda
bir araştırma yapıldığını duymuştum fakat ne zaman bilmiyorum.
Herşeyin hayırlısı tabii ki.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri