Elektirikli Şofben Sorunum

Vallahi ustam ne olursa olsun bu ısıtıcılar beni her zaman korkutuyo...Termesifon daha güvenli ve kullanılışlı...Abimin evinde görmüştüm sökmesi için çok dilimi yordum ama nafile..Ta ki şohben tutuşana kadar..Allahtan altında can vermedi...

geçmiş olsun

Bu arada konudan ayrı olarak bir uyarıda bulunmalıyım ..

Kablonuzun kesiti düşük. 3x2.5 değil,3x4mm olmalıdır. ve buattan değil otomat kutusundan elektrik alınmalıdır (zaten buattan alınmadıysa sorun yok..)

ve daha da önemlisi topraklama bağlantısı yok. Allah Korusun kaçak olduğunda bu kaçak suya gidecektir. Bence hazır arıza yapmışken sökün bu cihazı. Sadece Tavsiye..

Saygılar...

Vallahi ustam ne olursa olsun bu ısıtıcılar beni her zaman korkutuyo...Termesifon daha güvenli ve kullanılışlı...Abimin evinde görmüştüm sökmesi için çok dilimi yordum ama nafile..Ta ki şohben tutuşana kadar..Allahtan altında can vermedi...
Büyük geçmiş olsun. Benzer bi durum değil ama akrabamızın yakın bir arkadaşının evine ben kurmuştum bir kaç kez arızalandı (diyafram kontak vs.) neyse ki d.gaz geldi de kombi işi devraldı cihazı söktüm 1 yıldır d.gazla gidiyorlar, Allaha şükürler olsun sizinki gibi veya beteri bir olay yaşanmadı :)

Büyük geçmiş olsun. Benzer bi durum değil ama akrabamızın yakın bir arkadaşının evine ben kurmuştum bir kaç kez arızalandı (diyafram kontak vs.) neyse ki d.gaz geldi de kombi işi devraldı cihazı söktüm 1 yıldır d.gazla gidiyorlar, Allaha şükürler olsun sizinki gibi veya beteri bir olay yaşanmadı :)
Saol Sayın Bylent..Allah razı olsun...O şohbeni ben bağlamamıştım...Bağlasam muhakkak bana suçu atarlardı..Ama kullanırken onları çok uyardım...Beni dinlemediler..'Bir musibet bin nasihattan iyi derler'...

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri