elektırık ustaları neden kendı kendıne konuşur

elektırık çilerın 100\90 once iş sımılasyona dokuyor yanı seslı duşunuyor sonra yapıyor ve 100\50sıde hafıf kafadan kırık oluyor
ılllakı bır cılgın fıkrı oluyor veya bırşey ıcat etmek ıstıyor

;) Haksız da sayımazsın aslında...
Ama %50 ye katılmıyorum... :confused:

;) Haksız da sayımazsın aslında...
Ama P ye katılmıyorum... :confused:

%50 konusu bence doğru elektrik ve elktronikle uğraşan insanların mesleğinde iyi olmalarının yolu paranoyaklıktan geçer. daha ileriside paranoid şizofrene doğru yol alır. çoğu arkadaşımdan vede kendimden biliyorum. :)

Sayın MAİN_LOOP;
% 50 kurtarmaz, bu oran çok daha yüksek olmalı...;)
Bana göre % 80 - 90 ı çatlaktır... ;)
Geriye kalan % 10 - 20 ile de, ben henüz tanışamadım... ;)

En basit bir buat bağlarken bile " Maviler nötr birbirine bağladım, gelen faz anahtara girdi, lamba ucu anahtar çıkışına bağlandı " gibi sesli düşünürek yaparım işimi. Yanımda bulunanlarda şaşkın şaşkın yüzüme bakarlar.
Elektrikçilerin %90 nı 46 lık olduğu da doğrudur.

ben bukadar cesur konuşmadım arkadaşlar alınırdıye ama tum elektırıkcıler kendıle barışik ınsanlar galıba arkadaşilar ıyı bılım adamların 100\90 şizofrendır aynştayna bıle gercekden delımı bılım adamımı halabılın mıyor meslegınde ıyı olan ınsanlar meslekle kafayı kıraralar ben mısal program yazarken evde bana seslenseler bıle duymam kızım bılgısayarın yanında baba baba bagırır gene duymam bırcay ıcmek ıcın gercek dunyaya gerı donerım bırde iş bıtınce

:)
Gerçekten ilginç bir konu açmışsın. Bazen bende konuştuğumun farkına sonradan varıyorum. Yaptığımız işle bütünleşiyoruz ve bu adaptasyondan dolayı yaptığımız yada yapacağımız işleri kafamızdan kurgularken dilimizlede tekrarlayarak yapıyoruz. Buda mesleğimizi severek benimseyerek zevk alarak yaptığımızın ispatıdır.

arkadaşlar o kadar elektriğe başkalarıda çarpılsa herhalde hepten 2 * 46 olurlardı yine biz elektrikçilerde meslek icabı bu sorunun üstesinden geliyoruz . bu kendi kendimizede konuşmamız meslek sırrı işe konsantre olamak , bizim dedeiklerimizi ancak bir elektrikçi anlar yanımızda da anlayan olmazsa kendi kendimize sağlama yapıyoruz.

Sayın MAİN_LOOP;
% 50 kurtarmaz, bu oran çok daha yüksek olmalı...;)
Bana göre % 80 - 90 ı çatlaktır... ;)
Geriye kalan % 10 - 20 ile de, ben henüz tanışamadım... ;)

forumda zanax,risperdal gibi ilaç isimleri olan arkadaşlar var. sakın yanlış anlamasınlar bu arkadaşlar nick ler güzel yani :)

MAIN_LOOP
forumda zanax,risperdal gibi ilaç isimleri olan arkadaşlar var. sakın yanlış anlamasınlar bu arkadaşlar nick ler güzel yani :)
demişsın kardeş yok okadarda degıl o nıklerı gormedım ama benım duşuncem arkadaşlar gırgır gecıyodur
yok gercekten bır elektırıkcı bu ılacları kullanıyorsa eger meslegı bırakması gerekır aksı takdırde ıntahar olurbu olume davetıye cıkarır zanax risperdal atarax butıp ılaclar konsantrasyonu yok eder dıkkatını veremez ınsan refleklerı ve ınsan bılıncını yavaşaltır bu ılacları kullanan bırı kesınlıkle elektırıkcılık yapmamalı tedavısı bıtenekadar

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri