ekowat tekleme yapıyor.

değerli ustalar 1,5kw ekovat normal çalışma anında tekleme yapıyor. acaba soruyorum otomatiğimi, filtresimi yoksa ekovatın içinde bir sorunmu var. birde 5-6 saatte bir 16 amperlik sigortayı attırıyor. neden olabilir acaba saygılarımla.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kardeş röleden olsa bu cihaz 5-6 saat çalışırmı?bu saat zarfında kaçkere otomatik yapıyor.teşekkür ediyorum.dediğini dikkate alıcam. ama sigorta neden açıyor.saygılarımla.

arkadaşım kaç konu başlığında aynı soruları soruyorsun tilkinin 100 hikayesi varmış 100 üde tavuk üstüne gibi bir şey oldu bu. ekowatı değiştir olsun bitsin .

Son düzenleme:
değerli ustalar 1,5kw ekovat normal çalışma anında tekleme yapıyor. acaba soruyorum otomatiğimi, filtresimi yoksa ekovatın içinde bir sorunmu var. birde 5-6 saatte bir 16 amperlik sigortayı attırıyor. neden olabilir acaba saygılarımla.

ekeovatın 1fazlamı ,3 fazlamı çalışıyor.
hangi sistemde kullanılıyor(soğuk oda ,klima ,buz makinası vb.)
kumanda da hangi cihazların var.
hangi sıklıkla devreye girip çıkıyor,yada çalışması gereken sıklık.
vb.
soruna ,doğru ve net cevap alabilmen için ;ya cihazı görmemiz gerekir,yada cihazda gördüğün olayları aktarman gerekir.
bu verilere göre önerilecek tek işlem ekovatını sök,
Atölye ortamında cihazını önce boşta sonra yükde çalıştır.
yada uyraşma arkadaşın önerisini dinle yenisini al tak.

tskler bildigimiz buzdolaplarındaki motor yani =)

Gazı fazladır bence :) iyi bir gaz ayarı yaparsan düzelir diye düşünüyorum.

6 saat calışan makina yanık olammaz bu makınada daimi condansötör varsa deniştir tıkanık olsa sogutmaz
röle takılı kalsa makına 5dk kendını yakar bu cihazın anperini düşüren daimi condasatörününun kapisatesi düşmüş
olay bukadar

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri