Easy View MT 6070IH PANEL PROGRAM ÇEKME SORUNU

furkandynd

Üye
Arkadaşlar merhaba easy view panel var elimizde bu panelin içindeki prgramı arapça yapmak istiyoruz Ama programdan ekranı çekemedik bunu nasıl yapabilirz yardımcı olursanız teşekkür ederiz...

Not: Panel MH-6070ih dir

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
daha dün çektim programı ekrandan.USP ye bir dosya oluştur.USP yi ekran açıkken takın.karşınıza bir sayfa gelicek upload deyin 111111 şifresini girin usp de actığın dosyayı secın.program inmiş olucak...

hangi program ile upload ediliyor
daha dün çektim programı ekrandan.USP ye bir dosya oluştur.USP yi ekran açıkken takın.karşınıza bir sayfa gelicek upload deyin 111111 şifresini girin usp de actığın dosyayı secın.program inmiş olucak...
hangi program ile upload ediliyor

İH serisi EB8000 editörü ile upload edilir.

Teşekkür ederim. Weintek.com sayfasının ftp uzantısında 2 arayüz mevcut. Bunlardan birisi 4.6.2 olduğu için mt8121x serisi hmi görünmüyordu. Fakat 4.6.1 versiyonlu arayüzde mevcut. Kurcalarken buldum. Yinede tekrardan teşekkür ederim. :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri