E-Plan Kütüphanesi Nasıl Ekleniyor?

S.a

Ben bu konudaki kütüphaneyi indirdim. E-plan'a yeni başladığım için nasıl ekleyeceğimi kullancağımı bilmiyorum.

Bunu nasıl ekleyebiliriz programa?

Kardeş indirdiğin dosyayı açtığında sana markalara ait makro dosyalarını verecektir.Bu dosyaları c\p.files\eplan\p8electric\makros dosyasına kopyala.Artık makroların eklendi. Bu makroları çağırırkende, insert\...\windows makrokısmında bulup kendi projelerinde kullandığın markalardan özel bir kütüphane derleyebilirsin.
Kolay gelsin

arkadaşlar bu eplan p8 için dışarıdan bir makro nasıl bulup ve nasıl ekleriz yardımcı olurmusunuz

bir sembol yaratıyorum. Bu sembole order no, tedarikçi gibi bilgileri tanımlayamıyorum sanırım. Bu şekilde kullanabilmek için parts dan device oluştumam lazım herhalde. Ama sembolden nasıl device oluşturabilirim bulamadım. Yardımcı olursan sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeş indirdiğin dosyayı açtığında sana markalara ait makro dosyalarını verecektir.Bu dosyaları c\p.files\eplan\p8electric\makros dosyasına kopyala.Artık makroların eklendi. Bu makroları çağırırkende, insert\...\windows makrokısmında bulup kendi projelerinde kullandığın markalardan özel bir kütüphane derleyebilirsin.
Kolay gelsin
ciyapi arkadaşım makrolar öyle ekleniyorda, part için buldugumuz abb v.b. markaların excell dosyalarını nasıl tanıtacagız. yardımın için teşekkürler.

@sado06, utilities>parts>managment gelen pencerede aşağıda extras>import dosya türü xml seçip xml formatındaki parts dosyanı seçip malzemeleri tanıtıyorsun.

ciyapi arkadaşım makrolar öyle ekleniyorda, part için buldugumuz abb v.b. markaların excell dosyalarını nasıl tanıtacagız. yardımın için teşekkürler.

mehaba abb siemens schneider ya da başka part list olan var mı? paylaşırsanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri