E-plan örnek çizimi hakkında

• Konbuyu başlatan dursunakpinar
  • Başlangıç tarihi
arkadaslar e plan ile ilgili bir kaç çizime ihtiyacım var. nasıl yapıldığını tam bilmiyorum. bir kaç proje gönderirseniz sevinirim.
iyi çalışmalar

Düzenleyen kaanzaza
Konu başlıklarını konunun içeriğini anlatıcak şekilde yazınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
programı nerden indirdin ben bu programı bulamıyorum yardımcı olur musun ?

berrin60

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. Adım berrin. Çok yoğun bir şekilde çalıştığımdan dolayı fazla forum köşesine katılamıyorum. Ama fırsat buldukça sizlerle beraber olmaya çalışacağım. Ben yaklaşık bir yıl boyunca EPLAN kullandım, ama daha sonra 4 yıl boyunca ELCAD çizim programını kullandım. Eplan' a göre daha kullanışlı ve basit. Ayrıca ben bu programın o dönemlerde satış ve eğitiminide veriyordum. İlgilenen arkadaşlara programla ilgili detaylı bilgi ve örnek proje çizimleri gönderebilirim.
Mail adresim: ***@hotmail.com

krcbyli

Üye
berrin60 ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. Adım berrin. Çok yoğun bir şekilde çalıştığımdan dolayı fazla forum köşesine katılamıyorum. Ama fırsat buldukça sizlerle beraber olmaya çalışacağım. Ben yaklaşık bir yıl boyunca EPLAN kullandım, ama daha sonra 4 yıl boyunca ELCAD çizim programını kullandım. Eplan' a göre daha kullanışlı ve basit. Ayrıca ben bu programın o dönemlerde satış ve eğitiminide veriyordum. İlgilenen arkadaşlara programla ilgili detaylı bilgi ve örnek proje çizimleri gönderebilirim.

merhaba
bu söylediğin programı nereden temin edebiliriz bir denemek isterim

krcbyli

Üye

kadirsenel

Guest
Merhabalar Bende E Plan 5.3.50 Programi Var Ama Bİr Almandan Parayla Satin AlmiŞtim İsteyenle PaylaŞmak İsterİm ***@hotmail.com

en baştaki s küçük olacak

herodot

Üye
E-Plan kursu veren bir yer varmıdır acaba ?

berrin60 ' Alıntı:
mrb arkadaşım bu programla otomatik kumanda çizimi yapabilirmiyim ben paint de yapıyorum ama çok uğraştırıyor ELCAD programını gönderme imkanın varsa sevinirim
mail adresim ***@yahoo.com.tr

Merhaba arkadaşlar ben sizlere başka bir çizim programı öneririm See vElektrical CADdy++ bence bunu bir deneyin daha sonra kararınızı verin kullanan arkadaşlar var var bende kullanıyorum cok memnunlar ayrıca teknik destegide var yani bi yterde tekandığınız zaman nereden yardım alcam diye düşünmüyorsunuz yetkililerine hemen ulaşıp desteginizi alıyorsunuz cok işlevli vede cok kolay bir yazılım ilgili arkadaşlar varsa mesajlarını bekliyorum elimden geleni yaparım

neron_20

Üye
mrblar.ben uzun süredir siteyi takip ediyorum.bende 2 yıllık bitirdim teknikerlik.şu anda tesisat işinde çalışıyorum.bide fazla tecrübem yok.autocad çizimimi geliştirmek istiyorum.acaba çizim yapabilmek için bu işte uzun süre çalışmak gerekirmi yoksa çizim için gerekli teorik bilgileri bilmek yeterlimi.bide nasıl geliştirebileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
116,681
Kullanıcılar
425,347
Son üye
corcio6

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler