DWG sorun

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar merhaba . elimde 75 mb bir proje var . ne yaptıysam açamadım . %75 de takılıp kalıyor . böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu ?

uzantısı ne? salakça olacak ama dwg dosyası açılmıyorsa dosya sorunlu demektir.

Arkadaşlar merhaba . elimde 75 mb bir proje var . ne yaptıysam açamadım . %75 de takılıp kalıyor . böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu ?
Bunu Hürriyet gazetesi yazmış açmak için outocad programı veya Valve Hammer Editor gibi programlar yükleyip tercih edebilirsiniz...Ben de merak edip soruyu inceliyorum.

Son düzenleme:
Başka bir .dwg uzantısı açılıyor ise elinizdeki proje dosyası bozuktur.

Dosya sağlam sadece boyutundan dolayı açamıyorum. 75 mb tabletten veya telefondan acmiyormu anlamadimki. DM den ulaşırsınız denemek isteyene WhatsApp ile yollamak isterim

Bunu Hürriyet gazetesi yazmış açmak için outocad programı veya Valve Hammer Editor gibi programlar yükleyip tercih edebilirsiniz...Ben de merak edip soruyu inceliyorum.
Auto cad de açamadım. Ama yolladığım birisi açılıyor dedi. Valve hamer diye bir program bulamadim

Çözüm: Autocad komut satırına FILEDIA(filedia) yazarak karşınıza çıkan değeri (1) olarak değiştiriniz. Sorun çözülmüş olacaktır...Bu bulundu.

Çözüm: Autocad komut satırına FILEDIA(filedia) yazarak karşınıza çıkan değeri (1) olarak değiştiriniz. Sorun çözülmüş olacaktır...Bu bulundu.
Açamadığı dosyada nasıl komut yazacak orhan ustam . Her konuda fikriniz var ama hiçbir konuda adam akıllı bir altyapınız yok diyeceğim izninizle .

Açamadığı dosyada nasıl komut yazacak orhan ustam . Her konuda fikriniz var ama hiçbir konuda adam akıllı bir altyapınız yok diyeceğim izninizle .
yaklaşık 6 dakikada filan açılıyor bekledim sabırla azimle . tablet ve telefon buyuk dosyalar icinnuygun değil anlasilan

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri