driver yardım

woltajj

Üye
arkadşlar toshıba L300 laptop var ama driver lazım ama ındiremiyorum ve bu driver hepsıne uyarmı vista xp wındovs 7 gibi yanı yardım :confused::D:confused::confused:

toshibanın sayfasından indirebilirsin. driverlar farklı işletim sistemin hangisiyse ona göre indirmen lazım

Toshiba ve pek çok büyük laptop imalatçısı firmanın windows XP destekli driver'ı yok artık. Dolayısıyla yeni laptoplarda boşu boşuna XP driver bulmak için araştırma. XP kullanıyorsan, yapabileceğin tek şey benzer bir driver bulup onu yüklemek. Ama ne kadar verim alırsın bilemem...

Ayrıca genelde driverlar diğer işletim sistemine uymazlar.

Toshiba ve pek çok büyük laptop imalatçısı firmanın windows XP destekli driver'ı yok artık. Dolayısıyla yeni laptoplarda boşu boşuna XP driver bulmak için araştırma. XP kullanıyorsan, yapabileceğin tek şey benzer bir driver bulup onu yüklemek. Ama ne kadar verim alırsın bilemem...

Ayrıca genelde driverlar diğer işletim sistemine uymazlar.

ya arkadaş bilmeden konuşuyorsun şimdi toshiba sayfasını kontrol ettim tüm driverlar mevcut. DOStan tut windows 7 ye kadar hepsi var

ya arkadaş bilmeden konuşuyorsun şimdi toshiba sayfasını kontrol ettim tüm driverlar mevcut. DOStan tut windows 7 ye kadar hepsi var

Baktığın bilgisayarın modeli eski olabilir. Bu durumda onların XP sürücüleri var doğal olarak. Ama yeni bilgisayarlarda destek yok.

Bizzat yaşadığım tecrübe bu. Sırf XP sürücü olmadığı için işyerinde o güzelim laptop'u harici ethernet kartıyla birlikte kullanıyoruz. Kendi üzerinde onboard kart olmasına rağmen çalışmıyor.

Firmasını aradık, yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha başka ne diyebilirim ki.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri