Doğal Gaz Brülörleri

b a k u n

Üye
hastanemiz daha önce kalyak ile ısınıyordu, şimdi doğalgaza geçiyoruz. konuya yabancıyım yardımınıza ihtiyacım var.

doğal gaza geçişte brulörleri değiştirmemiz gerekiyor mu? arasındaki farklar ne? doğalgaz brulörleri fiyatları ne kadardır? en iyi firma hangisidir kime yaptırabiliriz?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Doğolgaza gecı yorsanız kaskat konbi sistemi öneririm kazanlarda brulörlerin deişimi cok sağlıklı olmuyor biz fabrıkayı kaskar konbi sistemiyle isitıyoruz buderus ..marka..

kazan ne? brulör ne? kaskat kombi sistemi ne oluyor? detaylı anlatabilir misiniz? hastane yönetimi öyle pahalı işlere fazla girmez ucuz olsun kalitesiz olsun mantık.

mevcut kazanlarınızın brulörlerin (önkafa) kısmı değiştirilerek doğalgaz dönüşümü yapılabilir fakat kazanlarınızın üretim tarihi fenni muhaniyesi veya kontrolü yapılmış uygun olması gerekir. fakat pek tavsiye edilmeyen bir yöntemdir çünkü doğalgaz metal kısımları hızlı bi şekilde bozar. kombi sistemi daha uygun iki kere masraf yapmadan birkaç kombiyi ortak bağlayarak yapılan sisteme kaskat kombi sistemi denir. uygun uzun ömürlü yer kaplamayan risk olayı olmayan güvenli bir sistemdir. buderuz firmasından bilgi alabilirsiniz. internet üzerindende kaskat kombi sistemleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz. ben şuan kullanıyorum sorun yok. 6 senedir.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri