Dijital termostat ile ilgili bir soru

videoları izledim ayarlarını bende karıştırmıştım ama en son yapabilildiğim 37de ısıtmayı açıp 38 de kapatıyor kuluçka makinesi için kullanacaktım. ondalıklı ayarı lazım şimdi ben bunla ondalıklı ayar yapabilirmiyim yoksa yapamazmıyım

Ondalikli ayar kesinlikle yapilmiyor sitesindede kontrol ayarina 1 derece yaziyor

ben bır duzeltme yapayım gostergede örnek 26.2 gıbı ayarlarsın ama takılı sensör 26.2 oldumu röleyı açar 28.0 da kapatır tekrar açması 25.2 olabılır veya 27.2 olabılır

Hayir ondalikli ayar yapamiyorum diyorum cihaz ondalikli degil nasil yapacam 26.2 gibi soyleyinde deneyelim

aD9Oq7.jpg

şu fotoya bakın benimki mh1210a versiyonu burdaki mh1210w kullanılan sensör aynı en yüksek ve alçak ısılar farklı ama bunda 0.1 ondalıklı ayar yapılıyor içerisinde farklı bir parça değişimiyle bunun gibi yaptırabilirmiyim bendeki cihazı

Kontrol ent (display bordu üzerinde) böyle programlanmıştır ancak onun değişimiyle mümkün diyebilirim.

bunun en basit şekilde bağlantılarını yapabilirim acaba elektrikten pek anlamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,385
Kullanıcılar
450,271
Son üye
plcotomasyon-1

Yeni konular

Geri