Devre elemenlarına merakım

çok teşekürler fakat 2 ve 7 ayaklarını olduğu kısımda 3 çizgi bulunuyor bu ayaklar ne demek oluyo pil falan mı bir de lm3915 yerine arklı model entegres taksam ne olur

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhaba 2 ıle 4 şase eksı uç 6-7 bırbırıne bağli devam edıyor drençle bırleşiyor hadı sen bunu yaparsın yapılmıyacak devre değil yanlız bıraz dıkkat gerektırıyor o kabılıyette sende var kolay gelsın başka entegre olmaz lm3914 sanırım olur
çok teşekürler fakat 2 ve 7 ayaklarını olduğu kısımda 3 çizgi bulunuyor bu ayaklar ne demek oluyo pil falan mı bir de lm3915 yerine arklı model entegres taksam ne olur

aslında devreyi tamamladım fakat 2 ve 7 şase lerin olduğu kısmı nereye bağlicaz birbirine mi

birde ben bunun denemesinde hopörlere bağlamadan deniyorum bişey farketmez dimi :D

devreyi tamamladım fakat 2 ve reostanın ayğında 3 çizgiyi nereeeeye bağlicaz şimdiden teşekürler

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri