Derlin işleme

öyle videolardan göründüğü gibi değil.mdf gövdenin esnemesi çok,az bir pasoda bile azer bülbül gibi titriyor.

Anladım hocam ben mdf den yapmayacam şu ucum gelsin ray yapmayı deneyeceğim rayı yapabilirsem profil Demirden yapacağım şaseyi kaynatmadan perçin ve sunfix kullanarak

IMG_0420.JPG

Dovetail ucum yola çıkmış yapmayı hedeflediğim şey tam olarak resimdeki şekil cnc 40x32x15 olacak yatak ve arabayı resimdeki şekilde görüldüğü gibi yapmayı planlıyorum CNC sadece hobi amaçlı amaçlı kullanılacak.Ne dersiniz bu plan tutarmı

Ekli dosyayı görüntüle 45048

Dovetail ucum yola çıkmış yapmayı hedeflediğim şey tam olarak resimdeki şekil cnc 40x32x15 olacak yatak ve arabayı resimdeki şekilde görüldüğü gibi yapmayı planlıyorum CNC sadece hobi amaçlı amaçlı kullanılacak.Ne dersiniz bu plan tutarmı
Bu tip bir kızağı delrinden mi yapacaksın yani ?

Nerede kullanacaksın delrin kızağı ?

Malzemenin böyle bir sistemde ne kadar dayanacağını hesap ettin mi ?

CNC ray ve araba yapmayı planlıyorum üstat derlin gayet dayanıklı bi malzeme benim yapacağım küçük bişey olacağı için o konuda sağlam olacağını düşünüyorum

Kendine uğraş arıyorsan bir şey diyemem ama amaç maaliyet düşürmek gibi yanlış anlama boşa kürek çekiyorsun gibi geldi. Kırlangıç kızak kabul büyük talaş verebilmek için falan ama yaniii.... :oops::oops:

İlle de yapacağım dersen kazım emmi gibi ip ucu vereyim devamını sen getir :D Şifre: Turticet :D:D

Maliyet düşürmek tabiki hocam.Çalışma alanı 340x220 olacak orada çalışır diye umut ediyorum.Olmazsa canım sağolsun olursa hobi cnc yapacaklar yaşadı [emoji23]

Maliyet düşürmek tabiki hocam.Çalışma alanı 340x220 olacak orada çalışır diye umut ediyorum.Olmazsa canım sağolsun olursa hobi cnc yapacaklar yaşadı [emoji23]

Hevesini kırmak gibi olmasın ama hayal görüyorsun. Parana harcayacağın emeğe hepsini geçtim zamanına yazık. Bilmem kaç yıldır hem profesyonel hemde hobi anlamında cnc router yapılıyor. Bu dediğin mantıklı bir şey olsa krom mil yerine bu dediğin satılıyor olurdu 3 kilo 1 liraya

Hevesini kırmak gibi olmasın ama hayal görüyorsun. Parana harcayacağın emeğe hepsini geçtim zamanına yazık. Bilmem kaç yıldır hem profesyonel hemde hobi anlamında cnc router yapılıyor. Bu dediğin mantıklı bir şey olsa krom mil yerine bu dediğin satılıyor olurdu 3 kilo 1 liraya

Olursa taktirini beklerim üstad.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,071
Son üye
SERİN MUH

Yeni konular

Geri