Danfoss 132f0018

c.yapar

Üye
Merhabalar, danfoss 132f0018 model sürücünün hem 4-20mA çıkışını kullanarak otomatik olarak frekans girmek istiyorum. Aynı zamanda manuel olarakta frekans girmek için potansiyometre bağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
"Giriş" ve "çıkış" terimlerini kontrol ederek yazarsanız sevinirim.

Yani "çıkışı", "giriş" olarak mı kullanmak istiyorsunuz?

Veya tam olarak ne yapmak istiyorsanız, onu anlatın.
Kolay gelsin

Merhabalar, danfoss 132f0018 model sürücünün hem 4-20mA çıkışını kullanarak otomatik olarak frekans girmek istiyorum. Aynı zamanda manuel olarakta frekans girmek için potansiyometre bağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim.
cihazın 50-53-55 numaralı klemenslerine pot bağlayıp frekans referansını verebilirsiniz

analog çıkış ucu 42 numaradır buradan 4-20 ma almak için :
6-90 parametresini 1 yapın
6-91 parametresini çıkış frekansına göre almak için 1 yapın
hem mA hemde gerilim ile sürmek isterseniz iki farklı setup programlayıp ona göre parametre ayarlayabilirsiniz.
setup geçişini inputlardan bir tanesine atayıp yapabilirsiniz.
1688977038954.png

cihazın 50-53-55 numaralı klemenslerine pot bağlayıp frekans referansını verebilirsiniz

analog çıkış ucu 42 numaradır buradan 4-20 ma almak için :
6-90 parametresini 1 yapın
6-91 parametresini çıkış frekansına göre almak için 1 yapın
hem mA hemde gerilim ile sürmek isterseniz iki farklı setup programlayıp ona göre parametre ayarlayabilirsiniz.
setup geçişini inputlardan bir tanesine atayıp yapabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 99400
Dediklerinize bakıcam teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri