Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba benim elimde standart marka 2,2 kw lik dalgıç pompa var bu pompayla birlikte koruma ve kontrol rölesi de geldi 2 adet seviye flatoru ile bağlayamadım yardımcı olurmusunuz

Uçların karşılığını bul Δ kalkış olarak bağla.

Merhaba, yağmur sularını uzaklaştırmak için kullandığım (TP-R 8/35 M MONOFAZE - ÇOK KİRLİ SULAR İÇİN ) diye anılan Wilo marka dalgıç pompanın flatör şamandra kablosu kopunca sökmek zorunda kaldım. Emiş pervanesinin üstündeki haznedeki yağı değiştirmek zorundayım. Hangi yağı kullanabilirim.
Saygılarımla
Pompa modelim şu:
http://www.wilomarket.com/TP-R-835-...ULAR-VE-FOSEPTIK-ICIN-DALGIC-POMPA,PR-96.html

@by lent yukarıdaki pompanın yağın cinsi numarası nedir ? Sen bilirsin

Yarın Wilo ya bi sorayım olmadı servisini bulup alayım. Yanlış bir şey koyup pompadan olmayalım.
Hocam, çok teşekkür ederim ilgine. Saygı ve sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…