daikin ,klima

Z.ERGENC

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Benim sisteme bağlı 3 adet klimam var elektrik kesildikten sonra kapanıyor doğal olarak,ancak ben elektrik gelince otomatik olarak tekrar açılmasını istiyorum.

Otomatik olarak çalıştırabilmem için bana ne gibi bi sistem önerebilirsiniz,yardımlarınızı rica ediyorum.İlginize şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
klimaların hepsinde (%95) elektrik kesintilerinden sonra tekrar başlatma özelliği vardır. kullanım klavuzunda nasıl aktif edileceği belirtilmiştir...

Saygılar...

Merhaba arkadaşlar;

Benim sisteme bağlı 3 adet klimam var elektrik kesildikten sonra kapanıyor doğal olarak,ancak ben elektrik gelince otomatik olarak tekrar açılmasını istiyorum.

Otomatik olarak çalıştırabilmem için bana ne gibi bi sistem önerebilirsiniz,yardımlarınızı rica ediyorum.İlginize şimdiden teşekkür ederim,iyi çalışmalar.

Kaç senelik bu klimalar elimde 7 8 yıllık daikin klima var elektrik kesintisinden sonra otomatik çalışıyor tekrar, klimanın modelini söylersen daha iyi olur.

Sonuç nedir oto restart fonksiyonunu bulabildinizmi. Eğer yok ise akıllı kart kullanabilrsiniz klimalarınızda piyasada çokda uyguna bulunabiliyor.saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri