DİNER ELEKTRİK

zeki61

Üye
Bursada her türlü elektrik işi taşeron ve götürü şekilde itinayla yapılır güvenli ve sağlam ekip lerle elektrik üzerine fabrika iş yeri bina villa tesisat işleri yapılır
ULAŞIM İÇİN CEP: 05366611000

Bursada her türlü elektrik işi taşeron ve götürü şekilde itinayla yapılır güvenli ve sağlam ekip lerle elektrik üzerine fabrika iş yeri bina villa tesisat işleri yapılır
ULAŞIM İÇİN CEP: 05366611000
daire işcilik sıva altı 100tl sıva üstü montaj 100tl olarak geçerlidr

boru - telmi 100 tl ye yapıyorsun .Valla bitmiş meslek gunde kac daire cıkarıyorsun

Ben dün bir mobilya ustasına yatak odamdaki dolabı söküp yeniden kurmak için 100TL verdim. Adamın yaklaşık 4 saatini aldı. Siz 100TL'ya nasıl daire tesisatı yapıyorsunuz. İnanılır gibi değil.

beni kurtarıyor günde bi daire çıkarabiliyom bi dairenin borusu kablosu 100 tl

beni kurtarıyor günde bi daire çıkarabiliyom bi dairenin borusu kablosu 100 tl

bu dairede kac metre kabu kac adet kasa kullanıyorsın tabi birde m2 ni söyler sen daha cok bilgi vermiş olursun...

arkadaşlar 100 lira fiyat duydumya artık ölsemde gam yemem bu devirde acaba bu arkadaşa soruyorum inşaata gitmek içinde ayriyeten yol parası talep ediyormusun ..

ve tabiki böyle 100 tl ye değil sen yakında 50 tl yede yaparsın tabi yaptığın inşaatlar artık arızalarla dolu olur ve o arızayı sen bile zamanı gelince yapamassın
ve kacarsın o inşaattan

ve birde yaptığın inşaatlar o kadar kaliteli boru tesisat işçiliği olurki döşediğin boru tesisatında artık sıva bittikten sonra boyadan önce bile kablo değiştirmeye calışsan tahmin ediyorum ki sen hemen kırma ya geciyorsundur çünki senin döşediğin borular muhtemel ne kasaya girer ne buata girer lütfen biz emekçiler emeğimize sahip çıkalım ve kalitemizi düşürmeyelim...

bu dairede kac metre kabu kac adet kasa kullanıyorsın tabi birde m2 ni söyler sen daha cok bilgi vermiş olursun...

arkadaşlar 100 lira fiyat duydumya artık ölsemde gam yemem bu devirde acaba bu arkadaşa soruyorum inşaata gitmek içinde ayriyeten yol parası talep ediyormusun ..

ve tabiki böyle 100 tl ye değil sen yakında 50 tl yede yaparsın tabi yaptığın inşaatlar artık arızalarla dolu olur ve o arızayı sen bile zamanı gelince yapamassın
ve kacarsın o inşaattan

ve birde yaptığın inşaatlar o kadar kaliteli boru tesisat işçiliği olurki döşediğin boru tesisatında artık sıva bittikten sonra boyadan önce bile kablo değiştirmeye calışsan tahmin ediyorum ki sen hemen kırma ya geciyorsundur çünki senin döşediğin borular muhtemel ne kasaya girer ne buata girer lütfen biz emekçiler emeğimize sahip çıkalım ve kalitemizi düşürmeyelim...
neyse sana cevap verirdim ama buda benim ustalığıma yakışmaz ben bi inşaata bir kere gidiyorum 10 kere gitsem zarar ederim tabiii

neden insanlar bu kadar ucretlerini dusuruyor ? plc programcılıgı da öldü , alt duzey isler de zaten ölmüş durumda , kriz herkesi dusuk paralarla calismaya itmis durumda

burda teknik adamların hatası varmı tartısılır

İşletmeler artık fazla ceza ödemeyeceksiniz. Dinamik kompanzasyonla hem temiz,gürültüsüz hem de çok daha uzun ömürlü ve kesin bi çözüm sunuyoruz. Bu konuda sıkıntı çeken işletme sahipleri benimle özel mesajla irtibata geçebilirler. Herkese saygılar.

neyse sana cevap verirdim ama buda benim ustalığıma yakışmaz ben bi inşaata bir kere gidiyorum 10 kere gitsem zarar ederim tabiii

istersen inşaata aileni taşı farketmez ama piyasayı lütfen öldürme... bu işi para kazanmak ve daha iyi bir geleçek için yapıyoruz hayrımıza yapmıyoruz.. güzel kardeşimm...

Forum istatistikleri

Konular
128,610
Kullanıcılar
450,611
Son üye
batbat

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri