dört fonksiyonlu mak.

herkese selam. arkadaşlar ben 4 fonksiyonlu makina yaptım 20 kava gücünde 1. kaynak makinası 2. punta makinası 3. kömürlü lehim mak. 4. regülatör 1 fazlı tek nüveyle 4 makina mantel nüveli benim kafama takılan ben pünomatik çalışan punta kaynak makinası kulandım. ayak pedalı var basıyorsunuz puntanın üst torcu aşağı doğru hareket ederek iki sacı beli bir basınçla sıkıştırdıktan sonra zaman rölesi kontrolunde kontaktör makinaya kısa bir süre elektrik verip kesiyor ayak pedaldan kaldırıldığı zaman puntanın üst torcu yukarı hareket ederek duruyor. kompresör olmadan havasız elektrikle bu hareketleri makinaya nasıl yaptırabilirim. biraz karışık oldu . ben tel no vereyim çağrı bırakın ben ararım teşekürler. 05428180650

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
güçlü bir servo motorla yapabilirsin. servo motorun çıkış miline vidalı rulman bağlarsın hareketli olan punta ucunuda vidaya bağlarsın

sn haşim taze,
_lenear actuators , araya yay kullanılıp baskı ayarı yapılabilir.. (High Force - Linear Actuators, Linear Motors, Micro motors, Electric Motors)
_elektromıknatıs (asansör motorlarında kullanılıyor, hareket mesfesi mekanik ve baskı kuvveti voltaj ile ayarlanabilir)

evet bu sistemlede yapabilirsin servo motorlu değilde içinde dc motor var Türkiyede merkez motor firması satıyor bu cihazdan

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri