cnc plazma imalat.

selam yarkadaşlar liner kızak alacam ama kime sorsam fiyatı ucuyo ucuza ala bilecem yer varmı varsa sevinirim 15lik kızak istiyom her kese selam

Kontrol ünitesi konusunda da ben yardımcı olabilirim. GNU/Linux yüklü normal bir PC'yi kontrol ünitesi olarak kullanabilirsiniz.

kardeş daha öncede mesaj atmıştım ama yanıt alamamıştım bana bu konu ile ilgili nasıl yardımcı olursun pc ye linüx kurdum şuan kurulu

emrah arkadaşım Şu linux den cnc si kontrolü ile ilgili genel bir paylaşım yapabilirmisin ?

emrah arkadaşım Şu linux den cnc si kontrolü ile ilgili genel bir paylaşım yapabilirmisin ?
"Elektrik ile ilgili genel paylasim yapar misin" gibi birsey demissin.

Butun gerekli bilgiler LinuxCNC.org - Home adresinde mevcut.
Wiki sitesi de burada
ubuntu-10.04-linuxcnc1-i386.iso linkinden LiveCD ISO'su indirip bilgisayarina birsey kurmadan deneme yapabilirsin.
EMC2_Getting_Started.pdf adresinde baslangic icin gerekli herseyin oldugu PDF dosya var.
EMC Support Forum linkinde forumu, irc.freenode.net IRC sunucusu #emc kanalinda her zaman canli yardim alabilecegin insanlar mevcut.

Wiki sitesi de burada
ubuntu-10.04-linuxcnc1-i386.iso linkinden LiveCD ISO'su indirip bilgisayarina birsey kurmadan deneme yapabilirsin.
EMC2_Getting_Started.pdf adresinde baslangic icin gerekli herseyin oldugu PDF dosya var.
EMC Support Forum linkinde forumu, irc.freenode.net IRC sunucusu #emc kanalinda her zaman canli yardim alabilecegin insanlar mevcut.

Emrah arkadaşım kızma ama gerçekten google gibisin, EMC yazınca bütün bulabilieceğimiz bilgileri listeliyorsun, selamlar. (kızma kardeş gerçekten art niyetli bir durum yok emin ol...)

Emrah arkadaşım kızma ama gerçekten google gibisin, EMC yazınca bütün bulabilieceğimiz bilgileri listeliyorsun, selamlar. (kızma kardeş gerçekten art niyetli bir durum yok emin ol...)
Gereksiz mesajlarina bir son versen ya da ozelden filan gondersen.

Wiki sitesi de burada

Değerli bilgilerini , zamanını ayırarak bizimle paylaştığın için teşekkürler . iyi ki Google dan değil de senden yardım istemişim. :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri