cnc plazma imalat.

newrock

Üye
merhaba arkadaşlar.
Ben cncplasma imal edip satıyorum. İsteyenlere imal eder satarım veya ben yaparım derseniz size yardımcı olurum, sürücü ve sase konusunda.

sürücü konusunda yardımcı olabilirsin 3 eksen yapmak istiyorum

Hocam plazmayı mı üç eksenli yapmak istiyorsun yoksa normal spindle tipi bir cnc mi yapmak istiyorsun?
Mikrostep yapılı mı yoksa full-half step türü mü? Titreşim engelleyici sistem olacak mı yoksa basit modda mı olacak?

mekanik bilgim fazla değil ama 3 eksen yapmak istiyorum
mikrostep yapılı olsa ne fark olur full-half türlü olsa ne fark olur

Kontrol ünitesi konusunda da ben yardımcı olabilirim. GNU/Linux yüklü normal bir PC'yi kontrol ünitesi olarak kullanabilirsiniz.

plazma kesicilerle ilgili teknik dökümanlar arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.selamlar

KARMA METAL , ÇELİK KONSTRÜKSİYON , HAVA TANKI, VİDALI KOMPRESÖR JENARATÖR KURUTUCU KASASI KABİNİ
KARMA METAL , HAVA TANKI , KOMPRESÖR JENARATÖR KASASI , ÇELİK KONSTRÜKSİYON - ANASAYFA , KARMA METAL , HAVA TANKI , KOMPRESÖR JENARATÖR KASASI , ÇELİK KONSTRÜKSİYON - ANASAYFA, karma metal imalat, çelik konstrüksiyon yapı çatı platform sundurma inşaat , basınçlı hava hidrofor genleşme tankı tankları deposu depoları kazanı kazanları kontrolü, vidalı seyyar mobil kompresör kava kurutucu jenaratör genaratör blower soğutucu metal kasası kasaları kabini kabinleri kaportası şasesi , paslanmaz sıvı su tank tankları depoları, yakıt tankı tankları deposu depoları silosu siloları , sac işleme, cnc abkant apkant caka büküm bükme, cnc punch kesim, cnc plazma kesim , silindirik kıvırma bükme, , cnc tezgah giydirme kabinleri kasaları makine giydirme , metal çelik paletli katlanabilir taşıma istifleme sepeti sepetleri arabası arabaları, konveyör imalatı, , delikli perfore saclar , separatör filtresi filtreleri , Karıştırıcılı paslanmaz ilaç gıda boya tankı tankları deposu depoları, depolama tankı tankları, eşanjörler, borulama tesisatları tesisatı , çöp konteyneri konteynerleri kovası kovaları , top kumaş ip iplik levent dok taşıma kaldırma dokuma çözgü sarma boşaltma arabası arabaları, tır araç forklift yükleme boşaltma hidrolik seyyar mobil dik teleskobik teleskopik rampası rampaları , forklift uzatma çatalı çatalları tırnağı, hidrolik makaslı yük platformları asansörleri, rulolu bantlı helezonlu vidalı teleskobik teleskopik konveyörleri taşıyıcıları götürücüleri, yer altı yer üstü biyolojik su paket arıtma , separatör tankı tankları deposu depoları , aktif karbon filtresi tankı tankları deposu depoları , kum separatörü filtresi filtreleri ayırıcıları, statik elekleri, dairesel doğrusal köprülü sıyırıcılar, Siklonlar Multisiklonlar vantilatörler, jet pulse filtreler, elevatörler , yangın merdiveni merdivenleri , karıştırıcılar, yağ tutucular, ışıklı baca sistemleri telli camlı aydınlatma havalandırma kuranglez imalatı, paslanmaz çelik büfeler, radyal endüstriyel fanlar, otomatik yana yukarı kayar açılır sanayi kapısı kapıları, pistonlu kompresör tankı tankları deposu kasnak koruması korumaları şasesi şaseleri, KARMA METAL , HAVA TANKI , KOMPRESÖR JENARATÖR KASASI , ÇELİK KONSTRÜKSİYON - ANASAYFA .. 05324081138
KARMA METAL , HAVA TANKI , KOMPRESÖR JENARATÖR KASASI , ÇELİK KONSTRÜKSİYON - ANASAYFA

Mrb 3 eksenli max.17 mm kalınlığınla celik plaka kesmek icin plazmaya iğtiyacım var bana bunun maliyeti ne olur yardımcı olurmusun

Burhan bey. Telefon numaram 02323297971. Ararsanız ihtiyacınız olan makina hakkında konuşabiliriz. Saygılarımla;
Hüseyin

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri