cnc planları

bende ufl serisi badem tipi rulmanlardan aldım onlarla yataklamayı düşünüyorum gerçi ne derece sağlam ve boşluksuz olur bilemiyorum ama en azından denemiş olurum.

merhaba arkadaşlar sınavlar bitti tekrar döndüm :) cnc için kararım mdf den yana olacak ray ve sistemler için malzemeleri çilingirden alacağım rulman ve boru tabanlı sistem kurmayı düşünüyorum stepper motora ekseni hareket ettirecek olan vida mil sistemi için alternatiflerinizi bekliyorum cihaz olarak zaten en basit ve ucuz cnc yapmak istiyorum çünkü ilk denemem olacak mantığını çözersem ileride beldi iyi bir makine denemem olabilir. sahibinden sitesinde stepper satan birisi var fiyat cazip ama detaylı bir bilgim yok yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Masaüstü CNC Yapımı için 3 Adet Step Motor - Sanayi Endüstri Makineleri sahibinden.com'da - 151762555

valla fiyat gerçekten bedava ama ikinci el yazıyor.ne kadar çalışır bilinmez.ancak deneme yapacağım dediğin için alınabilir.ben olsam kullanmam.şahin rulmanda sıfır 2,2nm 55,00 tl tanesi.
son karar senin elbette.

bende ufl serisi badem tipi rulmanlardan aldım onlarla yataklamayı düşünüyorum gerçi ne derece sağlam ve boşluksuz olur bilemiyorum ama en azından denemiş olurum.

olması gereken bk ve bf serisi yataklamalar ama çok pahalılar.ufl yataklar boşluk konusunda sorun çıkarmaz merak etme.10 adet ufl alsan fiyat olarak neredeyse bir takım bk-bf'ye karşılık geliyor.boz boz kullan yani :)

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri