cnc lazer kesim

Çin menşeeli hazır lazer kafa kitleri güç kaynağı olanlar 500-15000 Dolar arasında güce göre var sadece 3 eksen bir tezgah gerekiyor tabii laser kesme yada çizgi için software gerekiyor o da bu sitelerde var
mesela aliexpress veya alibaba diye sitelerde görmüştüm ama ne kadar faydalı olur bilemem
aliexpress.com da cutlaser diye yazarsan envai çeşidi var

dwg dosyasını atamadım, iç stator 290mm çap, dış stator 330mm, 0.50 silisli sacdan 240 adeti 120mm stator yüksekliği yapıyor, bunu sujeti yada lazer kesim ile kestirmek bana neye maal olur? yardımlarınızı bekliyorum
Adsız.jpg

dwg dosyasını atamadım, iç stator 290mm çap, dış stator 330mm, 0.50 silisli sacdan 240 adeti 120mm stator yüksekliği yapıyor, bunu sujeti yada lazer kesim ile kestirmek bana neye maal olur? yardımlarınızı bekliyorumEkli dosyayı görüntüle 27440
tanesi 3-4 lira gibi bir fiyata çıkar diye tahmin ediyorum fiber lazerle daha kaliteli sonuç alırsınız (antalya fason kesim - tugayhan makine fiyat almanızı öneririm aynı gün içinde kargoluyorlar)

sayın bekirkalli cevap için teşekkürler, lakin çook maliyetli olur, sujeti kesimde firmalara dwg gönderdim bu iki parçanın toplamı 4 euro fiyat verdiler, ancak bu seferde pas tutması endişesi sardı beni,

tema metal

ayrıca 4 euro değil 40 euro ben yanlış yazmışım yukarıda

su jet jeti kesimde herhangi bir çapak olmuyor lazerde biraz çapaklı çıkar o yüzden parçanın hassasiyetine bağlı olarak seçimi yapın ben olsam bu denli parçalarda su jeti kesimi tercih ederdim.

benim korkum sujeti ile kesim bittikten sonra pas yaparmı?

Kesim sonrası ince yağa atarsın o sorun değilde ,
Bu iş kalıpla olur.
Tel erezyon sonrası az bir işlem sonra bas preste kıtır kıtır.
Resim ölçekli ise garip stator ile rotor arası karış kulaç mertebesinde ..

abi ben istanbul'da ben 48 - 54 -ve 72 nüveli basacak kalıp bulamadım, kalıp imalatçıları aradım tek tek nereye hangi firmaya sattıkları bilgisini bile alamadım, haftalardır başım döndü aramaktan,
asansör motoru imalathanesi'de aradım asansör motorları'da 48 yada 54 anguşlu oluyor,

yalnız bunlarla bitmiyor benim derdim kendi tasarımım yada rüzgar türbinleri için tasarlanmış çok nüveli serii stator imalatı peşindeyim, nüve tasarımını yapacak yer bulurum o kolay, 42 ye 42 cm2 sacdan 4 adet stator çıkıyor,

en iyisimi sizin dediğiniz gibi makinadan çıkanı yağ içine atmak,

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,041
Son üye
mehmetozadam82

Yeni konular

Geri