Metal Kesebilecek Lazer CNC

Merhaba 1mm ince metal Sac kesimi yapabilecek bir Lazer CNC yapmak istiyorum Co2 li Fakat bu oksijen bağlantılı kesim başlığını bulamadım. Adını veya satışını yapan yer varsa yardımcı olabilir mi ?

Yanılmıyorsam bu başlık metal hariç her şeyi kesiyor.. Bunun oksijen bağlananları var. Sanırım onunla metal kesilebiliyor. Onu da ben bulamadım.

• Air assist connection make it easy to connect air hose and laser head. Adjustable focal lens nozzle support both cutting and engraving.

Açıklamada bu yazıyor diye bunu yolladım.

I suggest that you can buy a laser machine for research first, or you can go to the company’s website to have a look. There are instructions on the configuration of the laser machine. I hope it can help you: Jinan FORSUN CNC Machinery Co., Ltd.

Açıklamada bu yazıyor diye bunu yolladım.
Doğrusun ama bu başlık ile metal kesimi olmuyor.
I suggest that you can buy a laser machine for research first, or you can go to the company’s website to have a look. There are instructions on the configuration of the laser machine. I hope it can help you: Jinan FORSUN CNC Machinery Co., Ltd.
Neden ingilizce yazdın ki ? Yeni bir makina alıp onda arge yapacak kadar bütçem maalesef yok.

Şimdi baktım biraz CO2 ile kesmek gerçekten zahmetli bir işmiş metal kesici kafalar özel üretim oluyormuş kit olarak satıyorlar ve 20 bin dolar diyorlar. Plazma kullanmaz mısın? Çok pürüzsüz kesmez ama hem çabuk bulursun hem daha uygun olur.

Plazma mevcut. Kesimi yapıyor ama ince ve hassas kesim olmuyor. Ve zaviyesi çok yüksek oluyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri