CNC için Güç Kaynağı 24 Volt 20 Amper

Arkadaşlar elimde 5 Adet Weidmuller 24 Volt 20 Amper Güç Kaynağı var. İhtiyacı olan arkadaşlar iletişime geçebilirler. Adaptörler çok iyi ve kalitelidir. Sıfır kapalı kutudadır. Tanesi 100 TL
0507 769 66 57

1.jpg
2.jpg
3.jpg

bunları seri bağlasak iki tane 48 volt 20 amper olmaz mı?

bunları seri bağlasak iki tane 48 volt 20 amper olmaz mı?
Akülerde oluyor dediğiniz ama güç kaynağında olur mu bilmem!Ama güç kaynakları Weidmüllerin kaliteli olanlarından ben weidmüllerin eko serisini kullandım 24vdc 20A olanının 15A den sonra ısınıyordu ama resimdekiler PRO serisi benim yaşadığım sorunu yaşatmaz!

kullanma kılavuzu pdf olarak bulabilsem ona göre hareket edecem ama hala bulamadım

Arkadaşlar bu cihazlar çok kaliteli ve sıfır kutulu. 1 tane alın atın kenarıya illa bir gün lazım olur. Benden tavisiye bir daha böyle kaliteli cihaz denk gelmeyebilir :)

Arkadaşlar bu cihazlar çok kaliteli ve sıfır kutulu. 1 tane alın atın kenarıya illa bir gün lazım olur. Benden tavisiye bir daha böyle kaliteli cihaz denk gelmeyebilir :)
Bu konuda size katılıyorum weidmüller (eko serisi hariç) almanya da üretiliyor ve kaliteli ama @asenyurt arkadaşımıza 48 Volt lazım CNC için:D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri