Cihaza aşık olmak ?

system16

Üye
Evet arkadaşlar bu başlık bi nevi gerçek birşey. Benım sorunum gordüğüm bi cihaza aşırı ilgim. Genelde bu elektronik cihazlar yada teknolojik cihazlar. Her ne olursa olsun sahip olmak istiyorum :) Hatta bozuk olsa bile benim olmalı denemeli geliştirmeliyim diyorum ve anlamıyorum bu nasıl birşey. Söyledğim gibi bozuk olsa bile alıyorum :)

Merhaba, bende de ayni sıkıntı mevcut, size katılıyorum.

Bende de şu takıntı var servisi bir elektronik cihaza bu adam olmaz hurda dediği halde ben bunu nasıl adam ederim diye bir düşünceye düşerim bir çoklarınıda bilğim elektroniğe fazla olmadığı halde birkaçını tamir edmişimdir bu ürünlerin içinde ünlü markalar bile var...

bos zamanlarımda bu cihazlarla uğrasmayı ben de severim.

ben tonajı yüksek olan makinelerin montajı işleminde görevli isem onlar benim oyuncaklarımmış gibi geliyor ancak bu ilişki montaj bitene kadar sürüyor :)

Bende eski püskü hurda ne varsa toplardım çöpte görsem çaktırmadan alırdım, çevremdekiler bir cihaz bozulduğunda nasıl kıyıp atalar diye hayret ederdim taki mikrodenetleyicilerle uğraşana kadar şimdi hayran olduğum hayretle baktığım cihazları kendim yapmaya başladım ve bu hurda toplamaktan kat kat zevkli bir iş yani esas ilgi alanımı bulduktan sonra hurdacılık devri kısmen kapandı, kapanmasa hurdalar yüzünden ev çöp eve dönüşecektiki halihazırda elimdeki hurdalarıda atabilmiş değilim, tehlikeli bir hastalık hiçbir elektronijk sevdalısına tavsiye etmiyorum :)

bu tutku bende de var

Bende eski püskü hurda ne varsa toplardım çöpte görsem çaktırmadan alırdım, çevremdekiler bir cihaz bozulduğunda nasıl kıyıp atalar diye hayret ederdim taki mikrodenetleyicilerle uğraşana kadar şimdi hayran olduğum hayretle baktığım cihazları kendim yapmaya başladım ve bu hurda toplamaktan kat kat zevkli bir iş yani esas ilgi alanımı bulduktan sonra hurdacılık devri kısmen kapandı, kapanmasa hurdalar yüzünden ev çöp eve dönüşecektiki halihazırda elimdeki hurdalarıda atabilmiş değilim, tehlikeli bir hastalık hiçbir elektronijk sevdalısına tavsiye etmiyorum :)

Hurda toplamak hepimizin ortak heyecanıydı anlaşıldı :)

Konu canlansın, benim de hayran olduğum ve srvmediğim cihazlar var.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri