cezamı yiyorum+

faturada sözleşme gücü 66 kw yazıyor. tüketim tutarı 10 tl yazıyor endüktif kısmında

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
telemcii kardeş sana tam yardım edebilmemiz için doğru net açıklayıcı bilgi vermelisin.sanırım faturan 150 Lr 150.000 çok büyük bir rakam yapman gerekenleri sırasıyla sayalım kondansatörler sağlammı cosinüs ayarın akım trafosu değerin düzgünmü sabit gurubun varmı ve kademelerdeki kondansatör değerleri uygunmu.bunlara bak.kontaktörleri manuel konumda çekilip çekilmediğini kontrol . ona göre yaz sitede çok açıklayıcı konular var.kolay gelsin.şu an endüktiften cezadasın.

ceza i durumu faturada görürüsünüz yarin net rakamları burdan paylaşacam ...sözleşem gücü ve % delik rakamları... şunu sizde net olarak görü yorsunuzdur kapasitif rektif tüketim sıfır yani sayaç kapasitif reaktif yazmamış ...indiktüf tüketim var kapasitif tüketim hiç yok .. sizin role ayarını yeniden yapmaızı akım trafolarını kontrol etmenizi özelikle de tri faze role yerine mone faze role kulanmaızı öneririm ..

peki arkadaşlar şöyle bir şey olabilirmi.. atölyedeki lambalar monofaze bilgisayarlar monofaze.. fakat benim panomdaki kondansatörlerim trifaze ve beyinde trifaze ...acaba beyin monofaze harcamayı görmüyor mu...?

birde kapasitif harcama hic yok ..kapasitif harcama yaptırırsam dengeleme olurmu..

ücüncü olarak tam değerleri yani kond,akım trf v..s cuma günü akşamı yazabilirim ancak..

dört herkese ilgi ve alakası icin teşekkürü bir borc bilirim..sağolun..

telemcii kardeş sana tam yardım edebilmemiz için doğru net açıklayıcı bilgi vermelisin.sanırım faturan 150 Lr 150.000 çok büyük bir rakam yapman gerekenleri sırasıyla sayalım kondansatörler sağlammı cosinüs ayarın akım trafosu değerin düzgünmü sabit gurubun varmı ve kademelerdeki kondansatör değerleri uygunmu.bunlara bak.kontaktörleri manuel konumda çekilip çekilmediğini kontrol . ona göre yaz sitede çok açıklayıcı konular var.kolay gelsin.şu an endüktiften cezadasın.

evet fatura tutarı 150 tl haklısın

işletmemize 30 kilovar bir kompanze kurduk fakat
rg3_12cs_tr_a4 model güç rolesi 12 - 14- 15 alarmları veriyor faz sırası, uygun olmayan kademe ve aşırı kompanze.. aşırı kompanze hariç diğer alarmlar acaba sorun teşkil edermi? yada ne yapabiliriz? çözmek için whatsap aracılığı ile biri beni bilgilendirirse sevinirim
5355982532

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,400
Son üye
ufuki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri