cartel klima l 6 arızası

as284

Üye
cartel klimada L 6 arıza kodu anlamını nedir bilen warmı acaba

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
dış ünite sensör hatası

hocam ilgilendiniz için tesskler belirtmedigimden dış unüte sensörü yok ürün de aslında klımada yok ortadaa sadece kontol kartınla gosterge kartı war elımde calısr duruma getırmek ıstıyorum kartın arıza sebebi ise iç ünite fanını calıstırmıyor 2 u f lik fan kapasıtoru de saglam yardımcı olursanız sewınırım i calışmalar

sensörlerin takılacagı yerlere 10k direnc at denemeni öyle yap, sensörler olmayınca arıza kodu verir.

hocam iki sensorde takılı fakat bulamdagım bbosta kaln bi soket yerı mewcuk kart uzerınde 3 uclu beyaz kucuk alıcı karttın ıkı soketı war 3 uclu olsnı o bos yere taktım arıza gostermıyor oratık ama takmaz olaydım sımıdıde komanda algılamıyo eskı yerıne taksam bıle

Alıcı göz (infared ) devresine ters gerilim girmiş alıcı gözü yenileyin bir daha o sokete takmayın.

tskkurler ali usta elektrolux klima hata kodlarını lıstesı warmı acaba sen de birde westel camasır makınası bzd.. hata kodlarını halan rar dan alamadım sorun benım pc de mii acaba

ustam l6 iç ünite fan arızasıdır 7000,9000,12000 btu luklarda 18 ile 24 lukte ledlidir cihaz 30 saniye kadar calışır fan da herangibir sorun varsa geribildirim sinyali 30 saniye sonra cihazı kapatır

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri