CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş Resimli Anlatım.

Bu resimler çok önemli bana lazim nerden alabiliriz. Ben philips car 400 teybim için usb aparat aldim bağlantisini resimli alabileceğim yer var mi?
Yerli forumlarda bulman zor gibi google yaz görsellerde arat boarda takılı kablo resimleri üzerinden git.

Valla haftalardir bakiyorum her videoyu seyrettim her resme baktim. Her biri farkli baglanti yapiyor. Mesela biri bagliyor aparati anladim nasil bagladigini ama kaset takiyor devreye girmesi için. Ben kasetle hiç uğraşmadan direkt çalismasini istiyorum. O yuzden incelediğim çoğu goruntu beni yaniltti.

Kaset girince kapattığı sviç anahtar var onun tellerini birbirine lehimle o dertten kurtulursun.

Allah razi olsun kardes çok sağol deniycem.

Aparatin ses çikişlarini teybin ses entegresine sorunsuz lehimledim ama teyp çalisiyo ama aparatin sesi yok hiç.

sn.RESSAM232;
bilgisayarı değiştirdiğim için resimler bende de yok malesef yeniden yükleyemiyorum

Ok uğraşiyorum hala bakalim

Zımbırtının yanında gelen kağıt yok mu, onu paylaşın gözden kaçan bir şey mi var?

Ya bu car 400 teybin kasetçalar kismini tamamen iptal edip usb aparati bağlamam mumkun değil mi. Bilgisi olan resim gonderebilir mi. Teşekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri