Cam üzerine arge

cnc de birkaç cam üzerine yazı çalışmam var cam uçları farklı oluyor eklediğiniz videoyu dikkat ettiyseniz camın altında esmek plastik var camın kırılmaması için aynı şekilde yapmıştım ama sulu işleme olursa ve kullandığınız uçda cam ucu olursa daha sağlıkı olur

Cam üzerine yazı istiyorsun..camın ebatları ve cam kalınlığı ne olacak,Yazıdan sonra Başka işlem yapılacakmı?Çerçeve, ışık, boyama gibi?Varsa bir örnek gösterirsen daha iyi fikirler verebiliriz.

işin aslı cama kenarlardan ışık vurucam ve işlenen yerlerinde ısışığın kırılmasını istiyorum daha önce bu şekilde pleksi çalışması görmüşssünüzdür. Cam ve pleksi arasındaki ışık kırılma farkını görmek istiyorum cam da daha iyi bi performans alırsam uygulamayı cam yapmayı düşünüyorum
ölçüler 3 aşağı 5 yukarı
120 cm* 200cm 2 ad
120*110 2ad
110*220 2ad
100*250 1ad

toplamda 25 tane 10 karakterli bir kelime düşünebiliriz font bold arial gibi diyebiliriz

Ölçülerin büyük olduguna takılmayalımgerekirse ölçüleri parçayayabilirim.

Cam sıradan bir cammı özel bir cammı? Cam üzerindeki kazıma derinliği ne olacak? Yazı fontu ne olacak?

En önemlisi adet ve süre?
Sıradan bi cam olucak ve camları ben temin edebilirim.
derinliğe ihtiyacım yok 1 mm olması yeterli ışık kırılıcak şekilde olsun yeter.
ölçüler 3 aşağı 5 yukarı
120 cm* 200cm 2 ad
120*110 2ad
110*220 2ad
100*250 1ad

toplamda 25 tane 10 karakterli bir kelime düşünebiliriz font bold arial gibi diyebiliriz

Ölçülerin büyük olduguna takılmayalımgerekirse ölçüleri parçayayabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri