Caddy electrical ++ v2005 yardım

wise

Üye
arkadaşlar caddy see electrical v2005 cizim programının crack konusunda yardım ederseniz çok sevinirim
çok acil lazım

merhaba arkadaşım crack eski versiyonları mevcut yani 1.0 oda cok cok kısıtlamalı

oluşturduğum çalışma sayfalarını tekrar açmıyor.galiba crack lazım.yardımlarınızı bekliyorum.lütfen.bende caddy++ see electrical var.

kullandıgın program lisanslımı crack mı birde sayfaların üzerinde kilit resmi varmı bunların cevabını yazarsan size cevap verebilirim

oluşturduğun sayfayı tekrar acmıyorsa dosya yapın boızulmuş demekdir ve bu olay crack dede olur

yeni çalışma sayfası açarken serial istiyor bend esonra diye çıkıyorum oradan.sonra çalışmammı yapıyom.sonra aynı sayfayı tekrar açamıyrum.

programın lisanslımı,hangi versiyonunu kullanıyorsunuz.?ona göre destek olmaya calışabilirim.

İyi akş. arkadaşlar,
Otocad projelerini görüntülemede kullanılan,Free DWG Wiewer proğramı gib; CADdy'de çizdiğimiz çizimleri Pdf de izleme yaprırabilen proğram varmı..

CADdy de çizdiğin projeleri hem kendi içindeki crystal report kısmından hem de herhangi bir pdf dönüştürücü program vasıtasıyla pdf e çevirebilirsin. Yardımcı programı yükledikten sonra print diyorsun ve yazıcı yerine yüklediğin programı seçiyorsun

arkadaşlar bende caddy++ 2005 var ama açlışma sayfası bile açamıyorum sağ alt bölümde sayfa oluştur kısmı boş acil yardımmmmmmmmmmmmmmmmm

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri