Bulanık Mantık (Fuzzy Logic) Nedir?

yüksek lisansta böyle bir ders açıldı ve hemen aldım, inşallah iyi etmişimdir. dersle ilgili bi kaç efsane dışında pek bilgim yoktur. konuyu sayfa sayfa incelemeye başlıyorum, iyi paylaşımlar.

Yazanların eline sağlık çok faydalı oldu gerçekten..

Çok güzel ve çekici bir konu :) , ilk boş zamanımda öğrenmeye başlamayı düşünüyorum.

arkadaşlar süper bir paylaşım olmuş.çok teşekkürler

bulanık mantığı ilk defa duyuyorum.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Yazanların ellerine ve emeğine sağlık.

Bir program ya da bir devre karmaşık ya da basit önemli değil,yapan varsa bu konuyla ilgili paylaşabilir mi

yüksek lisansta böyle bir ders açıldı ve hemen aldım, inşallah iyi etmişimdir. dersle ilgili bi kaç efsane dışında pek bilgim yoktur. konuyu sayfa sayfa incelemeye başlıyorum, iyi paylaşımlar.

hocam merhabalar bende yüksek lisans öğrencisiyim bizde de bu ders açıldı acaba alsam mı tavsiye eder misiniz?

çok fazla döküman yok anladığım kadarıyla. kendimizi fuzzy logic üzerine nasıl geliştirebiliriz? örnek proje yapan varsa paylaşabilir mi? ( basit olmak kaydıyla)

merhabalar
fuzzy de membership fonksiyonlarının elde edilmesi ile ilgili ayrıntılı bir uygulama var mı ? bana çok acil açıklayıcı bir örnek lazım teşekkürler şimdiden .

Pek mantıklı değil Geleceği olmayan popüler kültürde alıcı bulan bir konu.
Bence boş.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri