Bulaşık makinesinde koku

servis baksın niye çağırmadın ki? değişim olur belki.

İçi (zemini) plastik olan makinalarda koku olabiliyor diye biliyorum.

Merhabalar
Servis yönlendirdiler,servis elamanları gelemeden beni arayıp makinenin ne arızası olduğunu sordular bende koku yaptığını söyledim,onlarda bana bu kokunun 30-40 yıkamayla azalacağını zamanla yok olacağını söylediler,gelsek de yapacağımız bir şey yok dediler ben de o zaman gelmeyin dedim.
Koku epeyce azaldı ilk 10-15 yıkamada evin bütün kapı ve pencerelerini açıyorduk.
Ben de şöyle düşünüyorum acaba kaliteli plastik kullanılmıyor da suyla reaksiyona girince plastikteki maddeler açığa mı çıkıyor,aklıma başka birşey gelmiyor.

Merhabalar
Servis yönlendirdiler,servis elamanları gelemeden beni arayıp makinenin ne arızası olduğunu sordular bende koku yaptığını söyledim,onlarda bana bu kokunun 30-40 yıkamayla azalacağını zamanla yok olacağını söylediler,gelsek de yapacağımız bir şey yok dediler ben de o zaman gelmeyin dedim.
Koku epeyce azaldı ilk 10-15 yıkamada evin bütün kapı ve pencerelerini açıyorduk.
Ben de şöyle düşünüyorum acaba kaliteli plastik kullanılmıyor da suyla reaksiyona girince plastikteki maddeler açığa mı çıkıyor,aklıma başka birşey gelmiyor.
marka model ne? içi pilastik olması normal değil...

marka model ne? içi pilastik olması normal değil...
https://www.vestel.com.tr/vestel-bm--501-bulasik-makinesi#
Screenshot_20171005_205727.png

içi paslanmaz çelik kokuyu nasıl yaptığını açıklayacak tek resim yok... dezenfekte etmek için bir şey kullanmış olabilirler...

Merhabalar
Servis gönderdiler gelip baktılar,koku makinenin içinden değil makinede ısı kaybolmasın diye kaporta ile iç sac arasına yapıştırılmış siyah renkli bir plastik türü bir maddenin olduğunu söylediler.
Kokunun makinenin içinden gelmediğine sevindim.

sonuçta koku değilmi , içten dıştan ne farkeder .
makinanın dış kısmı hasarlı olsa kabul edecekmiydin .
uyutma , siyah renkli bir plastik türü bir maddeyi kokusuz yapsınlar . başka malzeme kokusuz kullansınlar .
sonuçta koku var .
siyah poşet , şeffaf poşet hanğisi sağlıklı .

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri