Bulaşık makinesi içinde su birikme sorunu

Arçelik 6030m bulaşık makinası yıkamadan yaklaşık 12saat sonra içine su birikmeye başlıyor ne yapmak lazım? Yıkamasında hiçbir sorun yok su alıyor boşaltıyor, belli bir süre sona tabanda su birikiyor

Ventili kaçırıyor herhalde, dışarıda bağlayıp deneyin filtreleri kontrol edin. Çok eskiyse direk değiştirin.

Ventili kaçırıyor herhalde, dışarıda bağlayıp deneyin filtreleri kontrol edin. Çok eskiyse direk değiştirin.
Hocam disarida baglayin derken ne yapmam gerekiyor acemiyim kusura bakmayin, gider borusunda sıkıntı yok gibi ama tesisatta bir sorun olabilir diye de düşündüm lavobada tıkanıklık yapıyor çünkü

Normalde bağlandığı gbi bağlayın yalnız cereyan vereceksiniz uçlara! normalde suyu tutması gerekir, suyu kesemez veya kaçak görürseniz değişmeis uygundur.

Şebeke elk tehlikelidir önceden benzer tamiratlar yapmamışsanız hiç kalkışmayın.

Arçelik 6030m bulaşık makinası yıkamadan yaklaşık 12saat sonra içine su birikmeye başlıyor ne yapmak lazım? Yıkamasında hiçbir sorun yok su alıyor boşaltıyor, belli bir süre sona tabanda su birikiyor
Merhaba hocam sorunu çözebildiniz mi ?Bende de aynı sorun başladı

Teşekkürler yardımlarınız için ben de arızanın ventilden olduğunu tespit ettim.Vana açıkken ventilin çıkış hortumunu söktüm damla damla su,
Ventil değişmesi gerekiyor malzeme konusunda bulamazsanız yardımcı olurum

daha kötüsü parmağımı tıkadığımda belli etti kendini.

Teşekkürler yardımlarınız için ben de arızanın ventilden olduğunu tespit ettim.Vana açıkken ventilin çıkış hortumunu söktüm damla damla su,

daha kötüsü parmağımı tıkadığımda belli etti kendini.
ventili manyetize edip kontrol edin , güçlü bir mıknatısla aynı yöne bir kaç kere ileri hareketi yapın, olmuyorsa değiştirirsiniz.

ventili manyetize edip kontrol edin , güçlü bir mıknatısla aynı yöne bir kaç kere ileri hareketi yapın, olmuyorsa değiştirirsiniz.
Onu da yaptım.Sıkıntı ventilde.Söktüm bugün mesaiden sonra alıp takıp kontrol edeceğim.Teşekkurler.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri