Bu priz bu kabloları kaldırır mı?

erdonmez34

Üye
Merhaba Arkadaşlar 3'lü priz çoklayıcıyı 2'li priz çoklayıcının yerine takacağım. 1. İsimli kablo internet modem kablosu 2. İsimli kablo mutfak aspiratörü fakat 3. Takmak istediğim derin dondurucu için uzatma kablosu çekmek istiyorum fakat sıkıntı olur mu ?
IMG_20230909_183533-01.jpeg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar.
Her zaman için aradan engelleri kaldırmak fazlalık ne varsa aradan çıkarmak işin en doğrusu.
Burada yapılabilecek en güzel işlem,
Kabloların bağlı olduğu sıva altı olan ama uygunsuz şekilde duran prizi iptal edip,
Kablosuz bir 4 lü yada 5 li grup prizi o kablolara bağlamak.
Ama sizin dediğiniz şekilde de olur sorun yok.

dağıtım şirketinde çalışırken masamın altı uzatma kablo ve priz kalabalığıydı ve elektrikçi filan yoktu. güç bakımından sıkıntı yoktu ama kalabalık beni delirtiyordu. 2 tane beşliyi birleştirdim masamın yan duvarına sabitledim olay bitti yani aradaki @Mustafa KABADAYI ustamızın dediği gibi aracıları kaldıracaksın sorun çözülecek.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri