Bu nedir yardim ?

Arkadaslar bu emniyet aracinin uzerindeki mavili kirmizili tepe lambasinin ampulu mavi kisimda ve kirmizi kisimda olmak uzere iki adet mevcut cat cat cat diye cakarli sekilde yanip yanip sonuyor bir taraftaki bozulmus calismiyor.söktüm uzerinde bilgisi yok bu ne ampulu oluyor nereden temin edebilirim.

kgZ55q.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Erdem bey resim flan koyki görelim nedir neyin nesi kimin fesidir? Böyle hayali ihracat olacaktır sanırım.

Emniyet aracı diyorsun eğer araba flan ise 12V olması lazım sanırım, seni yanıltmıyayımda en güzeli resmini koyman.

daha once de resım yuklemıstım bozuk cıkmıs arkadaslar sımdı guncelledım.

Tamam ama flash lambası yazıyorum netten bakınıyorum bınbır turlu sey gelıyor ben bunu nerden temın edebılırım arkadaşlar.

Xenon flash tube diye arat w cinsinden bir güç de bilmen gerek veya tahmini sipariş edeceksin, çin veya ebay üzerinden mümkün görünüyor bir de benzer tep lambası satanlara sor diyeceğim ama onlar da tüpü değil de adet komple lamba olarak satmak isteyecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri