bu kontrol kartını almak mantıklı mı?

askinaslan

Katılımcı Üye
aşağıda linkini verdiğim kartı kullanan oldu mu? fiyat bana ucuz geldi sormadan yanlış birşey yapmayayım dedim. malum bizi 3+2 eksen router için parçaları toplama kararı aldım.

https://tr.aliexpress.com/item/NVUM...806.html?spm=a2g0s.8937420.0.0.212f0723bKwVOH

Ben bu kartı ilk çıktığından beri takip ediyorum. Yeni yeni kullanıcı yorumları düşüyor. cnczone'da başlıklar var. Takip edilebilir.

Benimde mrrak ettiğim bi kart. Ethernetli olmasına rağmen baya ucuz. Yorumlara bakmadım henüz ama bi router için lazım olacak gibi alsam mı acaba diyorum :)

İlk çıktığında 3 eksenlisi 140 dolar civarındaydı. İnsanlar nedense çok temkinli yaklaştı ve kimse almadı. Sonra fiyatları çok düştü.

El çarkı şahane ama sadece bu kartla mı çalışıyor acaba

evet çünkü büyük ihtimal el çarkının içinde ayrı bir işlemcisi var. lcd ekrana bilgileri yazan ve encoder den bilgi alıp ana karta yollayan bir işlemci.

evet çünkü büyük ihtimal el çarkının içinde ayrı bir işlemcisi var. lcd ekrana bilgileri yazan ve encoder den bilgi alıp ana karta yollayan bir işlemci.
Videoyu izleyince o karta özgü olduğu anlaşılıyor. Üniversal olsa bu kadar ucuz olmazdı [emoji1]

Ethernet olduğu için koordinatları mach3 ten aliyordur.

alıyorum o zaman bu kartı. el çarkı işi benim pek hoşuma gitmiyor, kablosuz klavye daha kolay geliyor bana.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri