Ethernet Cnc Kontrol Kartı Yardım.

Benim malzemeler geldi. Ek vergi daha başlamamış. gelse zaten kargo fiyatı kadar birşey. Ürün garanti geçsinde gümrükten. 6-7tl fazla verelim sorun değil.

1 tane pcb kart için taa gümrüğe gittiğimi bilirim. Halbuki aç, kontrol ekle, üstüne para ekle gönder eve.. Ne uğraştırıyorsun beni istanbul trafiğinde..

Benim malzemeler geldi. Ek vergi daha başlamamış. gelse zaten kargo fiyatı kadar birşey. Ürün garanti geçsinde gümrükten. 6-7tl fazla verelim sorun değil.

1 tane pcb kart için taa gümrüğe gittiğimi bilirim. Halbuki aç, kontrol ekle, üstüne para ekle gönder eve.. Ne uğraştırıyorsun beni istanbul trafiğinde..
Neler aldın abi? Kutu açılış videosu yaparsın artık :D :D

Şimdiki nesil unboxing mi ne diyor ondan :D :D :D

Ne geldi?

jlcpcb'den bir kart bastırdım. AC motor kontrol kartı. 10 tane kart 55 TL'ye mal oldu. Fakat bir de 1 gün mesai harcamam gerekti gümrük için.. Taa başakşehir'e gümrüğe gittim almaya. Kutuyu açtık. 5 TL öde dedi.(Kutu açma paras) Olay bu..

Onun dışında en son 5cm çapında cırcırtlı zımpara siparişi vermiştim. Koskoca karaköyde bir türlü bulamadım. Ülkemizin güzide bölgesinin ismini barındıran zımpara üreticisin merkezine gidiyorsun çeşit yok. Ölçü yok. İstersen 2000 tane özel kesim üretelim diyor:) Max 100 tane lazım olur deyince herif yüzünü başka tarafa çevirdi resmen dükkandan kovar gibi oldu.

Arkadaş sen bu dalda adı anılan üreticisin. Firması olarak çeşit üretip piyasaya zaten sunmalısın!! Demek isterdim. Ama nerede bundan anlayacak üretici..

Haklısın. Sipariş gelmeden üretim yapmayı zarar kabul ediyorlar.

Ben de BT30'u yaparken delik içi taşlama için bir taş arıyordum. Üreticilerin sitelerinde hepsi var ama yüklü sipariş olmadan hayatta üretmiyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri