bu hırsızlar başa bela...

arkadaşlar pır dedöktörlü alarm devreside olabilir değişik versiyonlarda düzenlenebilir profesyonel anlamda destek isterseniz lütfen benimle irtibata geçin.Alarm kamera ve güvenlik sistemleri üzerine çalışıyorum.

Saygılarımla
Tahir ARIK

konuya yakısan bı cevap değil dostum varsa bilgimiz yardımcı olalım ... bende merak ettim uyarı sistemini okuyorum ve bılgım olmadıgı ıcın yorumlamıyorum... ama bu tarz mesajlar abilerimizi kırabılır...
saygılarımla...

Arkadaşım sadece ben yüzeysel olarak bir kaç öneri sundum.İsteğe göre bildiğim yöntemleri anlatırım.Yardımcı olmak istemesem mesaj atmam değil mi?

Valla ben şöyle bir basit çalışma görmüştüm.Sadece aklıma geldi öyle.
Adam çalışan bir cep telefonun 1 numaralı tuşuna kendi cep tel numarasını ekliyor sonra telefonu söküp 1 numaralı tuşa bir LDR bağlıyor telin kapağına falan kapatıyor.LDR karanlıkta iken telefon da bir şey yok.LDR ye ışık vurduğu anda daha önce hızlı aramatuşuna eklediği cep nosunu arıyor :):)
Mesela paranızın olduğu çekmeceye koyuyorsunuz.Çekmece açıldığı anda çekmecedeki tel hemen sizi otomatik arıyor.

Ya hırsız karanlıkta çalmaya kalkarsa :):):) işte eksiği bu!!!

Merhabalar istanbul da alarm ve kamera sistemleri yapan bir firmayız ve kullandığımız alarm paneli CROW dur herkes bu panelin profesyonel olduğunu bilir ben yıllarca bu işin içindeyim ve size her türlü konuda yardımcı olabilirim.Eğer bilgi için aramak isterseniz :
Telefonlarımız: **** *** ** ** - **** *** ** **
Mailim:******@marsguvenlik.com
******@hotmail.com

Elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım ama size tek şey demek istiyorum alarm sistemleri sizi ve sevdiklerinizi korumak içindir ve piyasada çok ucuza var olan basit çin mallarından uzak durun derim.
Ararsanız size yardımcı olabilirim İyi günler dileğiyle...

Moderatör tarafında düzenlendi:
profesyonel kullanıslı bır guvenlık sııstemi ortalama kullanmkata oldugunuz algılayııclara gore 450 500 cıvarındadır

Kansızlar her türlü yolunu bulmuşlar alarm taktırsanızda birşeye faydası olmuyor adamlar onun baglantısınıda kesiyorlar kamera koysanız cekiyor ama yakalansalar gene bişey olmuyor. yani yapılacak bişey yok sadece iş devlete ve adli kurumlara cezalar agırlaşacak ki ancak ozaman vazgeçiçekler gibi gözüküyor.

Arkadaşım güvenlikte uçuz sistem olmaz olsada güvenlikli değildir.Şuandaki profosyonel sistemler bile güvenli değil(internet üzerinden merkez haric)sireni köpükle kapatıyorlar telefon hattını kestiklerinde sistemin işi bitiyor.o yüzden 2 tane harici siren ve internet üzerinden merkezi gözetleme istasyonlarına bağlanacak sistemler en iyisi tabiki bunada önlem bulanakadar.sen amatör sistemi amatör hırsıza yaparsın ya profosyonel hırsıza ne yapacaksın tabiki hiç birşey....

desi güvenlik sistemleri var piyasada en bilinen marka

burada bir desici görüyorum

arkadaşım paradox alarm sistemlerini taktırıyposun haber alma merkezi üyeliğine abone olyyorsun paradox taktırıken de uyurken sistemi kuarabileceğin perde pırları var onlardan seçiyorsun mışıl mışıl uyuyorsun en güzzeli alarm sistemi taktır bence

Moderatör tarafında düzenlendi:
adamlar alarm olan yerlere bile giriyorlar artık...

Merhabalar istanbul da alarm ve kamera sistemleri yapan bir firmayız ve kullandığımız alarm paneli CROW dur herkes bu panelin profesyonel olduğunu bilir ben yıllarca bu işin içindeyim ve size her türlü konuda yardımcı olabilirim.Eğer bilgi için aramak isterseniz :
Telefonlarımız: **** *** ** ** - **** *** ** **
Mailim:******@marsguvenlik.com
******@hotmail.com

Elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım ama size tek şey demek istiyorum alarm sistemleri sizi ve sevdiklerinizi korumak içindir ve piyasada çok ucuza var olan basit çin mallarından uzak durun derim.
Ararsanız size yardımcı olabilirim İyi günler dileğiyle...

crow gerçekten çok iyi bir panel çin malı gibi değil...

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri