Bu gibi resimlere gcode nasıl çıkarılır?

Oohhh fırçayı özlemişim :D ellerinden öperim [MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] Abimmm..Bak benim sayemde mısırlıyı da öğrendiler demekki boşa sormamışım :D Elin değmişken bide yöneticelere çek bi kaç fırça abicim mobilden ARAMA butonu sağlıklı çalışmaya başlar belkii :what:

Galaxy Note2 imden gönderildi.

Oohhh fırçayı özlemişim :D ellerinden öperim [MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] Abimmm..Bak benim sayemde mısırlıyı da öğrendiler demekki boşa sormamışım :D Elin değmişken bide yöneticelere çek bi kaç fırça abicim mobilden ARAMA butonu sağlıklı çalışmaya başlar belkii :what:

Haksız mıyım ?
Bak halftone yi bildiğine göre demek ki forumu yeni tanımıyorsun.
Mesela Mahmut hocamızın benzeri soruları içinde öneriler vardı.
Mesela [MENTION=159994]rodo[/MENTION]p boy tarama stl kod alma işleri laser tarayıcılar mac3 ile resim tarama usbcnc ile düzgün olmayan pcb yi düzeltme ....bütün bunlar cnc ile ilgilenenlerin yolu imaj ile kesiştiğinde kulaklarını dikmesi gereken konulardır.
İlla yumurta kapıya gelince mi folluk aramak lazım.
Önceden bilgiyi biriktir lazım olduğunda Kazım olandan fırça yeme "demi" ama .. :cool:

Biri özelden öyle bir yazdı ki bu video şart oldu :

[video=youtube;TCse1ggMxyI]http://www.youtube.com/watch?v=TCse1ggMxyI&feature=youtu.be[/video]

[MENTION=414]KAZIMUGUR[/MENTION] Dedem beniiimmmmm :D sağolasın değerli bilgilerini paylaştığın için Abicim..

"kapakçı dede" degilde "kapakçı bilge" diyelim kazim abi :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Benim çok daha iyi bir önerim var.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

[MENTION=237159]Suat_Korkmaz[/MENTION] Suat Abi dedemi illa kızdırcan de mi :D

Illustrator Live Trace daha başarılı

[video=youtube;hGHP_5uxiSQ]http://www.youtube.com/watch?v=hGHP_5uxiSQ[/video]

Şekiller arasında çok fark var aynı resimle yapmak lazım kimin daha iyi olduğu o zaman belli olur bence!!!

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,092
Son üye
tarumarabi

Yeni konular

Geri