Bu Devrenin Cevabını Arıyorum?

O video fake değil.

sayın umit.ehm aslında beni yanlış anlamışsın. video'yu fake demedim. devreyi kastettim normal çizilmiş devre şemasına bakarak aynısını kurmaya kalkınca aynı sonuca ulaşılamaz bunun için asıl videoyu izlemesini tavsiye ettim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaşlar yeni farkettim kusura bakmayın adı geçen konuyu ben açmıştım arkadaşın sormuş olduğu devre görünürde uygulanabilir değil butonların içersinde kondansatör diyot vs devre elemenları gizlice yerleştirilmiş.Ben orada işin görünürde şaşırtıcı olduğunu anlatmak amacıyla paylaşım yaptım.İşin aslını öğrenmek isteyen buradan bakabliir.İki adet video var ikisinide izlemeniz gerekir.Sayfanın altında videonun sahne arkası var.:)

teşekürler abilerim aradıım devre tam oalrak buydu

hocam valla hocaya gösterdim de pek anlamadı galiba ama bilmiyorum devrenini kesin çizmi bu değil mi veyse abi

veysel abi valla hocaya sekili çizdim birebir anlamadı ama bilmm ne yapacam :(

birde bunun basit versiyonu vardı filip flop devresine benziyordu çizimi :D

l4d7p.png

Bu devreyi göster hocaya anlayacaktır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534