Bosch WFL 2060 Yarım Devir Sorunu

Tekrar merhabalar,

oncelikle simdiye kadarki yardimlariniz icin cok tesekkurler. Ancak biraz daha yardiminiza ihtiyacim olacak. .
  • Oncelikle "alfa_romeo"nun bahsettigi 450V'luk kondansator burada 400V gorunuyor, kastettigi sanirim bu, yani buyuk olan. Onu mu degistirmem gerekiyor?
  • 2. olarak ben bu makinayi 2. el almistim, bana tamir gormedi demislerdi, uzerinde etiketler olduguna gore sanirim tamir gormus.
  • 3. olarak da, kartin uzerinde SIEMENS amblemi var dikkat ederseniz, butun boschlarda boyle midir yoksa farkli kart mi takilmis acaba...
  • Son olarak da sanirim bunu bu isten anlayan birine yaptirip test ettirmem daha uygun olacak. Istanbulda bu konuda saglam bildiginiz bir yer var mi acaba?
  • Kendim degistirmem durumunda nasil test edebilirim, avometre gibi bir cihazla olctugumde degerler nasil olmali?
simdiden cok tesekkurler....

Kartın üzerinde Siemens yazması normal. Ancak Erol yazan etiket dediğiniz gibi kartın tamir gördüğünü gösteriyor.

istanbulda bunu yaptirabilecegim bildiginiz duzgun bir yer var midir acaba?

Maalesef bilmiyorum, ben de zamanında bir makine aldım. Kartını yapacak birini bulamayınca iade etmek zorunda kaldım.

selam alfa_romeo,

kesin senin dedigin parcadan midir acaba, oyleyse ben degistirmeyi deneyecegim de....???

bun deneyıp gormen lazım zaten kartı sokmussun ben yapapamam dersen gıt bı elektıronıkcıye yaptır ben yapıım dersen o parcanın fıyatı 25 kurus tamırcıye 5 tl verırsen halledr kolay gelsın....

sunu merak ediyorum, eger bu alet arizaliysa, olcum aletleriyle yani avometre falan, herhangi bir absurd deger vermesi gerekiyor mu?

yaptigimizda bu sekilde bi yontemle makineye takip test etmeden simdi olmasi lazim gibi birsey diyebilir miyiz?

sunu merak ediyorum, eger bu alet arizaliysa, olcum aletleriyle yani avometre falan, herhangi bir absurd deger vermesi gerekiyor mu?

yaptigimizda bu sekilde bi yontemle makineye takip test etmeden simdi olmasi lazim gibi birsey diyebilir miyiz?

tabıkı olçme sansınız var fakat bu aletı heryerde bulamazsını yıne bı elektronıkçı arkadasa goturup olçturmelısınız kondanstoru olçtugunuzde ustunde yazan deyerı goruceksınız ozelıgını yıtırdıyse farklı bı deyer bunu elektıronıkçıler yapa bılır .....
kondanstor deyıstıkten sonra 220 gırıslerınden elektırık verınce zaten calısacagından kontrolunude bu sekılde yapmıs olacaksınız .....

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri