bosch servo kart

ersinz

Üye
iyi günler arkadaşlar sizden bir kartın bağlantıları için bilgi rica edecektim mümkün mü acaba kartın üzerinde şöyle yazıyor : bosch 0811 405 008 Prop.Verst.Drv.NG10 magnet 12 V
soket kısmında 32 tane ayak var.Şimdiden teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
iyi günler arkadaşlar sizden bir kartın bağlantıları için bilgi rica edecektim mümkün mü acaba kartın üzerinde şöyle yazıyor : bosch 0811 405 008 Prop.Verst.Drv.NG10 magnet 12 V
soket kısmında 32 tane ayak var.Şimdiden teşekkürler

Sn.ersinz

Soru sorarken daha net sorular sorarsanız cevap almanız dahada kolay olacak örneğin bağlantılarını öğrenmek istediğiniz kart ne kartı hangi makinada çalışıyor bu bilgileri vermeden sorunuza cevap beklemeniz boşa bir bekleyiş olur

Ayrıca forum içerisinde aynı içerikli konuların birden fazla açılması yasaktır.Yeni üye olduğunuzdan diğer mesajlarınızı sildim herhangi bir uyarı almıyacaksınız tekrarı halinde ceza alacaksınız.Lütfen konuyu burdan takip ediniz

https://www.kontrolkalemi.com/forum...forumda-mesaj-yazmadan-once-lutfen-forum.html

Kolay Gelsin...
Saygılarımla...

bu kart plastik enjeksiyon makinasının servo oransal valfini süren bir kart Makina plastik enjeksiyon makinası Demag 275

enjeksiyon makinasının şemasında yazar.

Forum istatistikleri

Konular
128,327
Kullanıcılar
450,170
Son üye
billurwan

Yeni konular

Geri