bor madeni icin gelen email

egypt

Üye
arkadaslar bor madeni ile
ilgili asagidaki email geldi
bu konudaki dusunceleriniz nedir acaba
ASIL DEĞERİ 9 (DOKUZ) TRİLYON DOLAR DİKKAT 9 MİLYAR VEYA
9 MİLYON DEĞİL
9 TRİLYON DOLAR...
ABD SADECE 40 KIRK MİLYON DOLARA KAPATACAK.
YAZIKLAR OLSUN...
KAPTIRANA, VERENE SUSUP SEYREDENE...
ALTI ÜSTÜ BİR E-POSTA GÖNDERMEKLE BU İŞ OLMAZ DİYE DÜŞÜNMEYİN LÜTFEN.
VATANINI SEVEN
HERKESE GÖNDERELİM, HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ ETİBANK ÖZELLEŞTİRİLECEK...
(VE ALICISI ABD :)
VE BOR İŞLETMELERİ ETİBANK BÜNYESİNDE.
KONULAN FİYAT 40 MİLYON $.
LÜTFEN BİR DAHA OKUYUN VE LÜTFEN HERKESE İLETİN...
YAŞADIĞIN
DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN,
BARİ ÜLKENİ SORGULA...

ÖNEMLİ...
! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL olan
1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor (1100 kg oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyor ki PETROLE son! Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını iddia ederek BOR madeninden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kıskaçta.
Arabayı bor madeniyle çalıştıracak patentli 600 proje olduğu ortaya çıktı!
TÜRKİYE, Dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne (% 73) sahip ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR!
ve uluslararası “teröristler” Türkiye uyanmadan bu kaynağı ele geçirmeyi planlıyor.
Bu e-postayı çoklu yollayarak en azından bir toplum bilinci oluşmasına yardım edebiliriz...
Ya da direkt silin...
TMMOB
ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI
İSTANBUL ŞUBESİ
!!!!! Hızlı Bir Şekilde “Forward” Edelim !!!!!

Ise yaramaz insanlarin calismadan zengin olma hayallerinden birisi daha...

Bende oyle dusundum bu vatandaslar emaıllerın katlanarak buyumesını ve emaıllerı reklamları ıcın kullanan sırketlere satması ıcın duzenlenıyor sanırım dogrumudur

bende ilk defa duyuyorum arkadaşlar söylediklerinizi. ama doğruda olabilir.

e-mail katlanarak büyüsede geri o kullanıcıya nasıl dönebilir ki mail adreslerini alsınlar

herkeze selamlar.
ilginç bir email.
yıllardır ülkemizde zengin petrol yatakları olduğu gibi hikayeler duymaktayız. bu email de böyle bir söylenti. bor şu anda para etmiyor.

bence Türkiye saftirik bir ülke değil, bu kadar ekonomik sıkıntılar çekerken para edecek zenginlikleri varsa, çatır-çatır kullanır. bunu kimsede engelleyemez.

Merhaba
Bor madenini işleyebilecek tesislerimiz var mı?acaba yoksa sadece ham madde olarak mı satıyoruz?Veya bor madenini işleyebilecek teknolojiyi bize veriyorlar mı?Bu soruların cevaplarını bulamadım.

Böyle maillere itibar etmeyin arkadaşlar. Bunlar tamamen bilimsellikten uzak ve internet geyiklerinden fazla bir değer taşımıyor.

Merhaba
Bor madenini işleyebilecek tesislerimiz var mı?acaba yoksa sadece ham madde olarak mı satıyoruz?Veya bor madenini işleyebilecek teknolojiyi bize veriyorlar mı?Bu soruların cevaplarını bulamadım.

Bildiğim kadarıyla Bor madenini çıkarıp belirli bir forma kadar işleyip sonra Çin'e gönderiyoruz. Ülkemizde bu madeni işleyemiyoruz. Bir ara Kırka Eti Bor'a gitmiştim oradan öğrenmiştim.

Mailin altında TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi yazıyor. Oraya sorulabilir bu mail.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,263
Son üye
gerdani

Yeni konular

Geri