Bm, uzay ve ufo elçisi atayacak

tyildizak

Paylaşımcı üye

BM, UZAY VE UFO ELÇİSİ ATAYACAK

Birleşmiş Milletler, Dünya'yı ziyaret etmeleri durumunda
uzaylılarla ilk teması sağlayacak özel bir elçi atayacak.

(Kaynak: A.A.)

Şartlarda anlaşırsak neden olmasın :)
Konu yanlış yere açılmış, eleman arayanlar bölümüne taşıyın lütfen :)

benim uluslar arası ilişkilerim iyidir :)
şartlar olgunlaşırsa neden olmasın
hem misafir perverimdirde

:)

Sanırım geç kalmışsınız, isim Malezyalı astrofizikçi Mazlan Othman olarak belirlenmiş :)

Uzaylılara 'hoşgeldiniz' diyecek
Dünyayı ziyaret etmeleri halinde uzaylıları karşılayacak kişi Malezyalı astrofizikçi Mazlan Otman olacak.

Birleşmiş Milletler, Dünya'yı ziyaret etmeleri durumunda uzaylılarla ilk teması sağlayacak özel bir elçi atayacak.

BM çevrelerinden sızan bilgiye göre, BM'nin pek az bilinen Dış Uzay İşleri ofisinin Başkanı Malezyalı astrofizikçi Mazlan Otman'ın gelecek hafta düzenlenecek bir bilimsel konferansta bu göreve getirildiğinin açıklanması bekleniyor.

Otman'ın bu konferansta, başka yıldızların etrafında dönen yüzlerce yeni yıldızın keşfinin, dünyadışı yaşam tespit edilmesi olasılığını eskisine göre çok arttırdığı yönünde bir konuşma yapacağı belirtiliyor.

Malezya Uzay Ajansının başında bulunan ve bu ülkenin uzay programını idare eden Otman, bu ülkenin ilk astronotu olarak uzaya gitmişti.

kaynak: ntvmsnbc

GORA filmindeki tarladaki sahneyi hatırlayınca bize Lazım tabi :eek:)

Son düzenleme:
İkinçi dönem için adaylıgımı koyabilirim .
kaç yıllıgına atanmış bir bilgi varmı?

yalnız ben şuna inanıyorum eğer gelirlerse kesin ülkemize gelirler
bir temsilcide burdan lazım :)

dünyadaki sorunları çözdüler uzaya elçi atamaya geldi sıra ne günlere kaldık işleri yok heralde fasa fiso işlerle uğraşsınlar

vay be guzel iş fırsatıymış kaçırdım :) uzaylılar gelene kadar iş güç yoktur her harlde.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri