Blaupunkt aux yapımı yardım

mustafa026

Üye
Merhaba blaupunkt teyp için aux soketi olmadan arkadaki hangi pinlere bağlantı yapılıyor ?

İçindeki opamp ses katı devresinin datasheetine bakılarak giriş çıkış pinlerine bağlantı yapılır, teypler üreticiye markaya göre değiştiğnden satndart pin arama kimse söyleyemez :).

Hangi marka teyp almaliyim. Tabsiyeleriniz var mi. Bir de alacagim herhangi bir teyp butun arabalara uyar mi. Su an ford fiesta da kullanacagim. Ileride baska arabaya da takabilecegim bir tane lazim

Teyp den beklentim, gunde 3 saat kullanilacak. Mp3 cd calacak bir cd takabileyim. Ve flas bellek takmak istiyorum, usb girisi olacak yani. Bir kac da kanal kayit etsin.
Internette baktim 50 tl den 1000tl kusurlere ladar var. Bu fiyat farki neden oluyor. Kac paralik iş gorur acaba. 50 liraya alacagim uc gun sonra elimde kalir mi

Merdiven altı, çin işi şeması servisi güncellemesi yok ondan, bozuldumu direk atçak nasıl olsa zihniyeti ... Cd yi unut artık kart usb geçerli, aracındaki double din ise sonrakinde de uyar ama 7" ama 6.2", bazılarında dahili tv var bazısında sonradan ayrı maliyetle parça ilavesile mümkün, bir ara medimark sattı iphone ile çalışan cihazlar millet aldı baktı telefonsuz iş yapmıor sürüyle çığ gbi iade başladı :). Önce araçtakinin boyutlarını bil, ne alacaksan inciğini boncuğunu araştır.

Merdiven altı, çin işi şeması servisi güncellemesi yok ondan, bozuldumu direk atçak nasıl olsa zihniyeti ... Cd yi unut artık kart usb geçerli, aracındaki double din ise sonrakinde de uyar ama 7" ama 6.2", bazılarında dahili tv var bazısında sonradan ayrı maliyetle parça ilavesile mümkün, bir ara medimark sattı iphone ile çalışan cihazlar millet aldı baktı telefonsuz iş yapmıor sürüyle çığ gbi iade başladı :). Önce araçtakinin boyutlarını bil, ne alacaksan inciğini boncuğunu araştır.
Benim ihtiyacimi kullan at tarzi birsey gorur simdilik :) aractaki bozuldu atacagim :) onun ozelliklerinde birsey bakayım dediginiz gibi. Mesajiniz faydali oldu

Dikkat et "kendi kendini 10 sn. içinde yok edecek" diye mesaj duyma :)!

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri