Bitirme Projesi için Öneride Bulunur musunuz?

sağolasın abuzerefendi;
uzun süredir bu devreyi yapmayı planlıyorum, kısıtlı zaman kaldı, malzemeler vs herşey hazır tek sıkıntı çalışmaması

sağol MAIN_LOOP;
tekrar kurayım, hata olmaz bu sefere inşallah.
verici ve alıcı IR led değerlerin bir kodu yok, ben de bulduklarımı kullandım 940nm gibi. hatayı bulmaya çalışıyorum devreyi 3 kere kurdum. malzeme listesini yenileyip tekrar deneyeceğim.

Enerji üretim tesislerinde enerji verimliliği üzerine çalışmalar yapabilirsin. bu aralar çok popüler olacak güzel bir çalışma yapabilirsen okulu bitirdikten sonra da iş hayatın için çok büyük faydasını görürsün.

hocam devre şemasında malzemelerin değerleri tam okunmuyo, şemanın daha iyi anlaşılabilirini netten bulamadım. rica etsem malzeme listesini yazabilir misiniz? bitirme ödevim olacak o yüzden ilgileniyorum. şimdiden teşekkürler.

Mesaj 39 daki fotonun üzerinde yazan "resmi orijinal boyutu olan ......... görüntülemek için tıklayınız" yazan yere tıkladın mı? Bilmeyen varsa şunuda ekleyelim yanında bilmemene farad yazmayan kondansatörler mikrofarad anlamında yazılmış, .1 şeklindeki yazımda 0.1 mikrofarad anlamında kullanılmış.

hocam o devrede modülasyon yaparken genlik modülasyonu mu yapıyoruz yoksa frekans modülasyonu mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri