Bitirme ödevi

hdd

Üye
Bitirme ödevimi assembly üzerine yapmak istiyorum, proje konusunda yardım edebilir misiniz?

Ben açıksözlü bir insanıimm söyleyeceklerim için yanlış anlaşılma darılma gücenme olsun istemiyorum öncelikle bunu belirteyim, sakın tartışma çıkarmaya çalıştığımı kötü niyetli olduğumu aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Ben sizin hakkınızda bir durum değerlindirmesi yaparak yardım ederim demek istiyorum, bu arada benim yardımım ne olabilir: konuyada balıklama atlamama sebep olan assembly kelimesi ben assembly ile program yazan şuanda üst seviyeye geçmeye çalışan birisiyim ve bu konuda hevesli kimselere yardım edebilmekten beraber proje yapmaktan sorun çözmekten gayet memnuniyet duyuyorum, fakat assembly diğer dillere nazaran kullanımı daha zordur ve daha fazla gayret ve çaba gerektirir, bir kişiye assembly konusunda yardım edebilmek için kişinin bu gayreti sarfedebileceğini göstermesi gerekir, ben üyelik tarihinize bakıyorum 2 seneyi geçmiş mesaj sayısı 15 bunların yarısı açtığınız konular ve tamamı yardım isteği siz niçin bilgilerinizi hiç paylaşmıyorsunuz bende sizin gibi yapsam size yardım etmemem gerekir, gayet iyi biliyorumki sizde buradaki birçok konuda kullanıcılara yardım edebilirsiniz ama etmiyorsunuz peki benim size yardım etmem için geçerli bir sebep verin bende elimden gelen bütün yardımı yapayım, önceki konularınızda endüktansmetre yapma ve lcd de gösterme hakkında yardım istemişsiniz direk ondan bile başlayabiliriz, eğer 2*16 lcd kullanmak isterseniz forumda halihazırda yayınladığım rahatlıkla kullanabileceğiniz lcd sürme kısmını hazır bilin, glcd kullanmak isterseniz onuda yakında burada yayınlayacağım İnşallah, sizin anlayışlılığınıza bağlı olarak her türlü yardımı yapmaya hazırım, umarım söylediklerimi yanlış anlamazsınız, bildiğiniz gibi insan emek verirse karşılık bekler.

Forumdaki konulara yorum yapabilecek kadar bilgili değilim .Daha 4. sınıf öğrencisiyim bn bilgiye aç iken başkalarına yarım yamalak yardım edemem.Endüktans ölçer geçen yılki proje ödevimdi lc meterdan c kısmındaki anahtarı çıkararak devreyi yaptım. Şu anda assembly öğrenmek istiyorum; açıkçası kitaptan bakarak öğrenemeyeceği devre için kendim programımı yazarak daha iyi öğrenebileceğimi düşünüyorum.Bu yüzden yine yardım için konu açmış bulunmaktayım.

Forumdaki konulara yorum yapabilecek kadar bilgili değilim .Daha 4. sınıf öğrencisiyim bn bilgiye aç iken başkalarına yarım yamalak yardım edemem.Endüktans ölçer geçen yılki proje ödevimdi lc meterdan c kısmındaki anahtarı çıkararak devreyi yaptım. Şu anda assembly öğrenmek istiyorum; açıkçası kitaptan bakarak öğrenemeyeceği devre için kendim programımı yazarak daha iyi öğrenebileceğimi düşünüyorum.Bu yüzden yine yardım için konu açmış bulunmaktayım.
Olurmu hiç öyle şey, forumda hiç elektronikten anlamayıpta soru soranlarda var onlaradamı birşeyler söyleyemeyeceksiniz. Bende eem 4. sınıf öğrencisiyim iki yıldır burada yazıyorum, bir şikayette almadım, bazen bilmiyordum araştırdım öğrendim yazdım bazen bildiğim uyguladığım şeyleri sormuşlardı tecrübelerimi paylaştım, bazende bilmediğim taklıdığım yerlerde yardım istedim, en önemlisi bende buradaki konuları okuyarak bilgilendim, feyz aldım, yazdıklarımla kendimde öğrenmiş, tekrarlamış oldum. Mesela endüktansmetreyi yaptım diyorsunuz kapasitans ölçme kısmını söküp yaptığınız hali ile bile yayınlayabilirdiniz yani anlatmak istediğim niyet olmalı kimse sizi b ne biçim paylaşım diye yargılamaz, yargılayacaksada önce kendisine bakması lazım, neyse ben size assembly konusunda yardımcı olurum aklınızda birşey varmı yoksa proje önerisimi istiyorsunuz? Uygulamalı birşeymi olsun işin teorisi ile ilgili mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,328
Kullanıcılar
450,171
Son üye
sadullah karabulut

Yeni konular

Geri